نسخه چاپی

ماگومدمراد گادجیف:

با متخصصان تغذیه بحث نمی کنم
 • ۱۰:۲۷ ۱۳۹۹/۳/۵
 • ماگومد مراد گادجیف گفت: تمریناتم را به صورت انفرادی انجام می دهم تا آمادگی جسمانی ام را حفظ کنم.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، ماگومد مراد گادجیف آزادکار روسی الاصل تیم لهستان که مدال های نقره و برنز جهان را در کارنامه خود دارد گفت: مدت دو ماه است که در یک روستا با نام گوربوکی در منطقه داغستان روسیه حضور دارم و منتظر هستم که شرایط به صورت عادی بازگردد تا بتوانم تمرینات خود را بر روی تشک کشتی ادامه دهم.

  گادجیف ادامه داد: وضعیت در حال حاضر کمی بهتر شده است اما چندی پیش وحشت همه جا را فرا گرفته بود چراکه طی 20 روز در منطقه ما حدود 90 نفر جان خود را به دلیل بیماری کرونا از دست دادند.

  دارنده مدال طلای رقابت های قهرمانی اروپا در سال 2020 در مورد نحوه تمریناتش در شرایط قرنطینه گفت: من به دلیل تمرینات نمی توانستم وقت زیادی را برای خانواده ام بگذارم اما در حال حاضر در کنار خانواده و همسرم هستم.

  وی افزود: سعی کردم که قرنطینه را رعایت کنم اما نمی توانم در خانه بنشینم و گاهی در باغ بزرگی که داریم کار می کنم، اما در خانه نیز درس می خوانم، تمرینات بدنسازی را انجام می دهم، بر روی دوچرخه ثابت کیلومترها رکاب می زنم و تمرینات ویژه ی ژیمناستیک را برای تقویت مفاصل و رباط ها انجام می دهم، چرا که ما در لهستان نیز این تمرینات را همیشه انجام می دهیم و اینکار یک پیشگیری خوب در برابر مصدومیت های احتمالی است.

  گادجیف در مورد وزنش گفت: سعی می کنم وزنم را روی 70 کیلوگرم نگه دارم و حتی در مسابقات اروپایی نیز 68 کیلوگرم وزن داشتم. تلاش می کنم به توصیه متخصصان تغذیه پایبند باشم، قبلا با آن ها بحث می کردم اما فهمیدم که آن ها این موضوعات را بهتر می فهمند و عمل به توصیه های آن ها برای کم یا زیاد کردن وزن آسان تر است و به بدن آسیبی نمی رسد.

  وی در مورد اینکه چه زمانی به لهستان باز می گردد خاطرنشان کرد: به محض باز شدن مرزها به لهستان باز خواهم گشت.

  http://iawf.ir/lnks/58569/-.aspx