نسخه چاپی

دکتر حسن روحانی در پیامی

قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی امید در مجارستان را تبریک گفت
 • ۱۶:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۱۳

 • رئیس جمهور در پیامی با تبریک قهرمانی پهلوانان جوان کشتی فرنگی ایران در رقابت های جهانی مجارستان، ابراز امیدواری کرد که به یاری خداوند و با برنامه ریزی مدبرانه مسئولان و همت ورزشکاران توانمند و مستعد، شاهد کسب قهرمانی و درخشش جوانان کشورمان در تمامی میدان های ورزشی باشیم.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:
   بسم الله الرحمن الرحیم
  پهلوانان جوان کشتی فرنگی ایران زمین در رقابت های جهانی مجارستان با قرار گرفتن در سکوی نخست افتخار دیگری برای میهن اسلامی آفریدند.
  این سرافرازی درخشان و شادی آفرین را به مردم ورزش دوست و قهرمان پرور کشورمان بویژه پدران و مادران این دلاوران تبریک و تهنیت می گویم و ضمن قدردانی از تلاش های خستگی ناپذیر مربیان و زحمات دست اندرکاران این تیم ورزشی، به یکایک این قهرمانان دست مریزاد گفته و درود می فرستم.
  امیدوارم به یاری خداوند و با برنامه ریزی مدبرانه از سوی مسئولان و همت ورزشکاران توانمند و مستعد، شاهد کسب قهرمانی و درخشش جوانان کشورمان در تمامی میدان های ورزشی، بخصوص در مسابقات المپیک پیش رو باشیم.

  حسن روحانی           
  رئیس جمهوری اسلامی ایران

  http://iawf.ir/lnks/57496/-.aspx