نسخه چاپی

بعد از ظهر دیروز و با حضور منزل رئیس اسبق فدراسیون کشتی

علیرضا دبیر با سید محمد خادم حقیقت دیدار کرد
 • ۸:۲۰ ۱۳۹۸/۷/۲۲
 • علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، بعد از ظهر دیروز (یکشنبه) با حضور در منزل استاد سید محمد خادم حقیقت با این پیشکسوت گرانقدر و رئیس اسبق فدراسیون کشتی دیدار و گفت و گو کرد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این دیدار صمیمانه علیرضا دبیر ضمن جویا شدن از احوال این پیشکسوت گرانقدر کشتی کشور گفت: شما سرمایه کشتی ایران هستید و آماده شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هستم.

  دبیر ادامه داد: فدراسیون کشتی اهتمام ویژه ای برای حفظ جایگاه پیشکسوتان و موسپیدان این رشته دارد و همیشه و در همه حال در خدمت این عزیزان خواهم بود.

  در ادامه سید محمد خادم حقیقت با اشاره به اینکه کشتی را از باشگاه های راه آهن و ببر تهران شروع کرده است، گفت: حاج عبدالحسین فعلی (فیلی) مربی من بود و زمانی که من در باشگاه و در سطح بالایی کشتی را پیگیری می کردم، مرحوم تختی نیز در تمرینات ما حضور پیدا می کرد.
  وی ادامه داد: چندین مرتبه با آقای تختی کشتی گرفتم و آن زمان فهمیدم که آینده ی بسیار درخشانی در ورزش کشتی خواهد داشت و می تواند در این رشته موفق باشد.

  خادم حقیقت با اشاره به اینکه همواره باید طرف حق را گرفت و تسلیم زور نشد به علیرضا دبیر گفت: پیشنهاد می کنم که سفارش کسی را قبول نکنید و حق را به حق دار بدهید.

  وی تأکید کرد: اگر مربی کار کرده است زحمت کشیده است و چندین کشتی گیر را پرورش داده است باید تشویق شود.

  رئیس اسبق فدراسیون کشتی خطاب به دبیر تصریح کرد: شما با روحیه ای که دارید موفق می شوید چرا که علاقمند به کار هستید و این باعث موفقیت شما می شود.

  در پایان علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برای این پیشکسوت کشتی کشور که سابقه داوری در رقابت های جهانی و المپیک را در کارنامه ورزشی خود دارد، آرزوی سلامتی و طول عمر کرد.


  http://iawf.ir/lnks/57313/-.aspx