• رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان- استونی

   نمایندگان کشورمان در پنج وزن دوم حریفان خود را شناختند

   • ۱۷:۳۹ ۱۳۹۸/۵/۲۵
   مراسم قرعه کشی مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان، بعد از ظهر امروز در شهر تالین استونی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

   در وزن 60 کیلوگرم که 24 نفر حضور دارند، میلاد رضانژاد در دور نخست به مصاف آزاتجان آچیلوف از ترکمنستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان میروسلاو سولویان از اوکراین و اولجاس سلطان از قزاقستان دیدار می کند.

   در وزن 67 کیلوگرم محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با کریستین وانزا از مجارستان کشتی می گیرد وی در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده دیدار میان سرگئی کوتوزوف از روسیه و یورگنسن از نروژ می رود. در این وزن 34 کشتی گیر شرکت کرده اند.

   در وزن 72 کیلوگرم که 31 نفر حضور دارند، محمدرضا رستمی در دور اول با اوتار ابولادزه از گرجستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان کونارد کوزولوفسکی از لهستان و الماز حسن اوویچ از صربستان می رود.

   در وزن 82 کیلوگرم حسین فروزنده در دور نخست با سانجیت از هند مبارزه می کند و در صورت شکست این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان اوتو کتونن از فنلاند و کارن خاچاتریان از ارمنستان می رود. در این وزن 26 نفر شرکت کرده اند.

   در وزن 97 کیلوگرم که 23 کشتی گیر حضور دارند، ابوالفضل سیدمهدوی در دور اول استراحت می کند و در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان نیکولاس بویکین از آمریکا و مارک پاگینجر از اتریش می رود.

   رقابت های اوزان فوق از ظهر فردا (شنبه) برگزار می شود.


اتوماسیون اداری ژوبین