• رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی امید- تهران

      نفرات برتر مشخص شدند
      نتایج کامل مسابقات

      • ۲۱:۳۹ ۱۳۹۸/۴/۲۰

      نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی امید مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی امید (زیر 23 سال) برای حضور در رقابت های جهانی، امروز (پنج شنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

      اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

      55 کیلوگرم: 1- محمد دانیالی (البرز) 2- محمد حسینوند پناهی (خوزستان) 3- عدنان مردادی (کردستان) و علیرضا اسدی (اصفهان)
      60 کیلوگرم: 1- محمد محرابی (البرز) 2- علی رستار (کرمان) 3- مهدی قادری (قم) و محمد حسنوند (خوزستان)
      63 کیلوگرم: 1- محسن مدهنی (خوزستان) 2- وحید عباسی (کرمانشاه) 3- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) و رضا گران (مازندران)
      67 کیلوگرم: 1- نیما اسماعیلی (تهران) 2- سعید شاهرخی (کرمانشاه) 3- محمد سلطانی منفرد (خوزستان) و امیرحسین حاجی پور (مازندران)
      72 کیلوگرم: 1- سجاد ایمن طلب (مازندران) 2- اشکان سعادتی فر (تهران) 3- سیاوش منصور ینگجه (اردبیل) و کرامت عبدولی (خوزستان)
      77 کیلوگرم: 1- علی نوروزی (تهران) 2- مجید خلیلی (البرز) 3- کیوان رضایی (فارس) و محمد حسن حسینی (خراسان رضوی)
      82 کیلوگرم: 1- سید محمد چوبچیان (گیلان) 2- فردین عبدولی (خوزستان) 3- عباس مهدی زاده (اصفهان) و علیرضا زالی (توابع تهران)
      87 کیلوگرم: 1- حمیدرضا بادکان (تهران) 2- آرشام بهرام زاده (البرز) 3- علی منصورزاده (اصفهان) و علی خلیل زاده (مازندران)
      97 کیلوگرم: 1- مهدی بالی (مازندران) 2- آرمان طهماسبی (کردستان) 3- آرمان علیزاده عبدولی (خوزستان) و محمد بیرانوند (خوزستان)
      130 کیلوگرم: 1- امیرمحمد حاجی پور (مازندران) 2- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) 3- مرتضی لسانی (آذربایجان شرقی) و سید محمد موسوی (البرز)


      رقابت های کشتی فرنگی انتخابی تیم ملی امید کشور با شرکت 180کشتی گیر از27 استان درقالب 28تیم ازتاریخ 98/04/19 لغایت 98/04/20
      در سالن شهدای هفتم تیرتهران طی 7 دوره و با انجام217 کشتی برگزار گردید و نتایج آن بشرح زیر اعلام میگردد
      اوزان مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام سوم مقام پنجم مقام پنجم مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      55 محمد دانیالی محمد حسینوند پناهی عدنان مرادی علیرضا اسدی محمدحسین عزیزمحمدی مهرگان جهانگیری مهدی پیشکول ابوالفضل قنبری سعید سیداحمدیان محمدمهدی کشتکار
      البرز خوزستان کردستان اصفهان همدان خوزستان خوزستان لرستان خوزستان فارس
      60 محمد محرابی علی رستار مهدی قادری محمد حسنوند حسین جاویدی علیرضا کارگر محمدحاجی وند نورائی فرزاد محبی امین مرادخانی محمد بایرامی
      البرز کرمان قم خوزستان فارس فارس خوزستان کرمان آذربایجان غربی اردبیل
      63 محسن مدهنی وحید عباسی امیرمحمد یارمحمد زهی رضا گران امید علیایی اردی سعید رحیمی محمد ابوالحسن حسین عباسی مهدی امیریان مهدی یاری فرد
      خوزستان کرمانشاه خراسان رضوی مازندران اردبیل فارس تهران تهران قم زنجان
      67 نیما اسماعیلی سعید شاهرخی محمد سلطانی منفرد امیرحسین حاجی پور بهنام عبدولی محمد معصومی حسین محمودی محمدرضا طاهری مسعود آدینه وند امیرحسین عرب
      تهران کرمانشاه خوزستان مازندران خوزستان فارس تهران البرز لرستان قزوین
      72 سجاد ایمن طلب اشکان سعادتی فر سیاوش منصورینگجه کرامت عبدولی محمد غلامی حسین پیروار عارف نازوری رامین امینی مومنی امیرمحمد رضایی مهدی گرمه
      مازندران تهران اردبیل خوزستان فارس البرز فارس لرستان مازندران خراسان شمالی
      77 علی نوروزی مجید خلیلی کیوان رضایی محمد حسن حسینی عارف حبیب الهی هاشم محمودی امیرحسین آذرپیرا فرید محمدی محمد عربی علی عبدی
      تهران البرز فارس خراسان رضوی توابع تهران اردبیل اصفهان خراسان شمالی البرز زنجان
      82 سیدمحمد چوبچیان لنگرودی فردین عبدولی عباس مهدی زاده علیرضا زالی علی کبیری دهکردی علی رضائی بهزاد نقیب حمیدرضا جعفری حسین خوشطینت علیرضا قلی پور
      گیلان خوزستان اصفهان توابع تهران چهارمحال وبختیاری خوزستان البرز فارس اردبیل قزوین
      87 حمیدرضا بادکان آرشام بهرام زاده علی منصورزاده علی خلیل زاده شاهین شریعتی مسلم مرادی حسین اسدی میثم محمدی رضا اکبری سینا عبدولی
      تهران البرز اصفهان مازندران کردستان کردستان فارس اصفهان کردستان لرستان
      97 مهدی بالی آرمان طهماسبی آرمان علیزاده عبدولی محمد بیرانوند محمدکریم زاده حسین پاکدین امیرمحمد نوروزی علیرضا عبدی علیرضا قائدی
      مازندران کردستان خوزستان خوزستان اصفهان مازندران تهران توابع تهران هرمزگان
      130 امیرمحمد حاجی پور مسعود میرزائیان مرتضی لسانی سیدمحمد موسوی سیداحسان اسماعیل پور نوید قلی نوه سی سجاد موسوی سروش رنجبر محمدجواد احمری حمیدرضا کریمی
      مازندران چهارمحال وبختیاری آذربایجان شرقی البرز کرمان آذربایجان شرقی خراسان رضوی همدان مرکزی آذربایجان شرقی

      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:


اتوماسیون اداری ژوبین