• محمد ابراهیم امامی:

   فروتن از داوران موفق و با اخلاق است

   • ۱۵:۳۴ ۱۳۹۸/۲/۲۳

   محمد ابراهیم امامی رئیس پیشین کمیسیون داوران کشتی گفت: از تمامی همکارانم که در مدت 6 سال حضورم در این کمیسیون به من یاری دادند، قدردانی می کنم.
   به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، محمد ابراهیم امامی داور المپیکی کشورمان با بیان این مطلب افزود: از تمامی مسئولین فدراسیون، کمیته ها و همکارانم در مدت 6 سال مسئولیتم در کمیسیون داوران فدراسیون کشتی که همکاری صمیمانه ای با من داشتند قدردانی می کنم.
   وی ادامه داد: تغییر و تحول یک امر طبیعی است، آقای ناصر فروتن از داوران خوب و با اخلاق هستند و من برای ایشان در مسئولیت سرپرستی کمیسیون داوارن کشتی کشور آرزوی موفقیت دارم.
   امامی تصریح کرد: با توجه به نظام نامه ها و اساسنامه هایی که برای کمیسیون داوران تدوین کردیم کار را پیش بردیم و امیدوارم هستم که روند آن ادامه داشته باشد و در جایی که ایراداتی داشته است برطرف و کامل شود، تا شاهد قانونمندی هرچه بیشتر در جامعه داوری کشور باشیم.
   داور المپیکی کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: برای داوران کشورمان در رقابت های بین المللی آرزوی موفقیت داریم و امیدوارم داوران ایران در کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی جایگاهی داشته باشند و به همدیگر کمک کنیم و در صدد تخریب هم نباشیم.


اتوماسیون اداری ژوبین