نسخه چاپی

هفته گذشته و با حضور در استان سیستان و بلوچستان/

دیدار دبیر کمیته امور استان ها با مسئولین ورزش استان
 • ۸:۲۷ ۱۳۹۴/۲/۱۵

 • جواد نورمحمدی برای دیدار با مسئولین ورزش استان سیتان و بلوچستان هفته گذشته به این استان سفر کرد.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، جواد نورمحمدی دبیر کمیته امور استان های فدراسیون کشتی روز 10 اردیبهشت ماه با حضور در استان سیستان و بلوچستان با مسئولین ورزشی این استان دیدار کرد.
  نورمحمدی در ابتدای این سفر نشست مشترکی را با روسای هیأت های کشتی شهرستان های استان با حضور حسین شوری مدیرکل ورزش استان و عادل شاه سون پور رئیس هیأت کشتی استان برگزار کرد که در این نشست از فدراسیون کشتی درخواست شد نسبت به اعزام یک مدرس کشتی فرنگی به مدت چند ماه برای آموزش مربیان و کشتی گیران استان اقدام شود.
  همچنین هیأت کشتی استان آمادگی خود را برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان فرنگی اعلام کرد و خواستار تجهیز باشگاه های استان به امکاناتی همچون تشک کشتی و لوازم بدنسازی شد.
  از دیگر درخواست های کشتی استان رسیدگی به تنزل داوران استان از یک به ممتاز به جهت شرکت نکردن در کلاس های مربوطه و به دلیل دور بودن مسافت های محل برگزاری کلاس های داوری بود.
  در پایان این جلسه مقرر شد جلسه ی بعدی با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و رئیس فدراسیون کشتی برگزار شود و تصمیمات گرفته شده نهایی شود.
  در ادامه این سفر نورمحمدی به اتفاق رئیس هیأت کشتی شهر زاهدان از امکانات ورزشی این شهر بازدید کرد.
  در پایان بازدید دبیر کمیته امور استان های فدراسیون از استان سیستان و بلوچستان شوری مدیرکل ورزش استان قول داد با توجه به حضور استعداد های بالقوه در استان، ساخت خانه کشتی شهرستان زابل را در سال جاری با اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان به پایان برسد و در صورت تجهیز از سوی فدراسیون کشتی سالنی را نیز در اختیار هیأت کشتی زاهدان برای حضور علاقمندان به ورزش استان قرار دهد.

  http://iwf.ir/lnks/41215/-.aspx