• مسابقات کشتی جوانان ناشنوای کشور برگزار شد

      نفرات برتر مشخص شدند
      آذربایجان شرقی و کرمانشاه قهرمان شدند

      • ۱۰:۱۸ ۱۳۸۹/۱۰/۵

      بیست و ششمین دوره رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی ناشنوایان کشور جام زنده یاد حاج علی  افتخار و ابوالحسن ایلچی کبیر در مشهد مقدس برگزار شد که در کشتی فرنگی آذربایجان شرقی و در کشتی آزاد کرمانشاه به مقام قهرمانی رسیدند.


      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی ، بنا بر اعلام مسئولین برگزاری این پیکارها از لحاظ کمی و کیفی در سطح بالایی نسبت به سالهای گذشته برگزار شد و در همین راستا فدراسیون ناشنوایان با تشکیل کمیته فنی، جوانان برتر ناشنوا را به اردوی تیم ملی در ماه های آینده دعوت خواهد کرد.
      بر این اساس رده‌بندی تیمی و انفرادی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

       

      کشتی فرنگی:


      50 کیلوگرم:1- حامد نعمتی(اردبیل) 2- امین روحی پور(البرز) 3- میلاد اسفندیاری(تهران) و امیر صمیمی(آذربایجان شرقی)
      55 کیلوگرم:1- مهدی حیدری(آذربایجان شرقی) 2- محمد بابا پور(آذربایجان غربی) 3- اصغر علیزاده (لرستان) و مجتبی لشکری بلوکی(گلستان)
      60 کیلوگرم: 1- علی شتریه(مرکزی) 2- حمید تقی پور(تهران) 3- آرمان سلامی(آذربایجان شرقی) و محسن محمدی(اصفهان)
      66 کیلوگرم: 1- مجید توکلی(اصفهان) 2- حسین نوری(اردبیل) 3- پیمان صحرایی(لرستان) و علی پارسا(خراسان رضوی)
      74 کیلوگرم : 1- سعید یونسی(اردبیل) 2- احسان الله وردی(فارس) 3- حامد رضا زاده(تهران) و سید مصطفی هاشمیان(خراسان رضوی)
      84 کیلوگرم :1- جواد فدایی(خراسان رضوی) 2- هادی رسولی(آذربایجان شرقی) 3- سجاد مرادی(کرمانشاه) و جعفر سیری(تهران)
      96 کیلوگرم: 1- یاسر مددی(تهران) 2- فرهاد اسدی(خراسان رضوی) 3- مسلم کدیور(البرز) و بهنام زایر قراملکی(آذربایجان شرقی)
      120 کیلوگرم: 1- اسماعیل مظفری نژاد(خراسان رضوی) 2- امین زرینه(اردبیل) 3- علی صادق زاده (آذربایجان شرقی)


      رده بندی تیمی کشتی فرنگی: 1- آذربایجان شرقی (57 امتیاز) 2- خراسان رضوی(56 امتیاز) 3- تهران(53 امتیاز) 4- اردبیل(48 امتیاز) 5- کرمانشاه (38 امتیاز) 6- اصفهان(34 امتیاز)


      کشتی آزاد:


      50 کیلوگرم:1- حامد نعمتی ( اردبیل ) 2- امیر صبحی( آذربایجان شرقی ) 3- شاهپور جمالی ( کردستان) و سید صادق صداقت ( خراسان رضوی )
      55 کیلوگرم:1- علی سلحشور(خراسان رضوی) 2- عادل میرزایی( آذربایجان شرقی) 3- مصطفی اسحاقیان ( اصفهان) و فرشاد محمدی ( کرمانشاه)
      60 کیلوگرم: 1- آرمان سلامی (آذربایجان شرقی) 2- جواد بهرامی ( کرمانشاه ) 3- حمید تقی پور (تهران) و کریم محبوب ( خراسان رضوی )
      66 کیلوگرم: 1- حسین نوری ( اردبیل) 2- صالح اعرابی (کرمانشاه) 3- بهنام محمودلو (البرز) و علی پارسا ( خراسان رضوی)
      74 کیلوگرم : 1- سعید یونسی(اردبیل) 2- سجاد حقی پور ( کرمانشاه ) 3- ساسان حسینی پناهی (کردستان) و حامد رضازاده (تهران)
      84 کیلوگرم :1- سجاد مرادی ( کرمانشاه) 2- هادی رسولی ( آذربایجان شرقی ) 3- جواد فدایی(خراسان رضوی) و محسن تقوی (اردبیل)
      96 کیلوگرم: 1- یاسر مددی(تهران) 2- مسلم کدیور(البرز) 3- محمد امین شهبازی( لرستان) و مهران زینالی (اردبیل)
      120 کیلوگرم: 1- بهروز زیدآبادی ( خراسان رضوی ) 2- علی صادق زاده (آذربایجان شرقی ) 3- یزدان زنگنه (کرمانشاه) و امین زرینه (اردبیل)


      رده بندی تیمی کشتی آزاد: 1- کرمانشاه (65 امتیاز) 2- خراسان رضوی (61 امتیاز) 3- اردبیل (60 امتیاز) 4- آذربایجان شرقی ( 57 امتیاز) 5- تهران (46 امتیاز) 6- لرستان (39 امتیاز)