سی و پنجمین دوره رقابت های بین المللی کشتی جام تختی- کرمانشاه/
    قهرمانی تیم های ایران
    نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
    كميته اجرائي مسابقات بازدید:۵۵۳۳ ۱۹:۳۵ ۱۳۹۳/۱۱/۲۴ ادامه
    رقابت های بین المللی کشتی جام تختی با قهرمانی تیم های کشتی آزاد و فرنگی ایران پایان یافت.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، سی و پنجمین دوره رقابت های بین المللی کشتی جام تختی روزهای 23 و 24 بهمن ماه در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد و تیم های ایران قهرمان شدند.

    رده بندی تیمی  و انفرادی این رقابت ها و همچنین رقابت های پهلوانی به شرح زیر است:


    کشتی آزاد:

    57 کیلوگرم: 1- یونس سرمستی (ایران) 2- مصطفی دامادی (ایران) 3- تومار ساندیپ (هند) و رضا اطری (ایران) 5- اوتاری گوگوا (گرجستان) و فرهاد جلائی (ایران)
    61 کیلوگرم: 1- بهنام احسان پور (ایران) 2- آرش دنگسرکی (ایران) 3- بکا لومیتادزه (گرجستان) و ایمان صادقی (ایران) – هارپول (هند) و گالیب علی اف (آذربایجان)
    65 کیلوگرم: 1- سید احمد محمدی (ایران) 2- علی اصغر جبلی (ایران) 3- محمد مهدی یگانه جعفری (ایران) و سعید صالحی (ایران) 5- جون کوم سو (کره شمالی) و ناریک سیرونیان (ارمنستان)
    70 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (ایران) 2- ایمان رحمانی زاده (ایران) 3- عباس یزدانی (ایران) و مسعود کمروند (ایران) 5- اشکان پوقوسیان (ارمنستان) و جاویدزه (گرجستان) .
    74 کیلوگرم: 1- پیمان یاراحمدی (ایران) 2- جامبر کویلاشویلی (گرجستان) 3- بهمن تیموری (ایران) و محمد مکتب دار (ایران) 5- زوراب اربوتسوناشویلی (گرجستان) و مرتضی رضایی قلعه (ایران)
    86 کیلوگرم: 1- میثم مصطفی جوکار (ایران) 2- علیرضا کریمی (ایران) 3- احسان امینی (ایران) و داویت مارساگیشویلی (گرجستان) 5- عزت اله اکبری و ابراهیم یوسف اف (آذربایجان)
    97 کیلوگرم: 1- الیزبار اودیکادزه (گرجستان) 2- حسن رحیمی (ایران) 3- والری آندریتسف (اوکراین) و سید محسن ابراهیمی (ایران) 5- امین الحمید (مصر) و اباذر اسلامی (ایران)
    125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی (ایران) 2- جعفر شمس ناتری (ایران) 3- امین طاهری (ایران) و یداله محبی (ایران) 5- دیمیتار کومچف (بلغارستان) و هیتندر (هندوستان)

    رده بندی تیمی: 1- ایران 79 امتیاز 2- گرجستان 53 امتیاز 3- هندوستان 21 امتیاز 4- اوکراین 17 امتیاز 5- آذربایجان 14 امتیاز 6- ارمنستان 13 امتیاز

    کشتی فرنگی:

    59 کیلوگرم: 1- طالح ممدوف (آذربایجان) 2- اورخان احمداف (آذربایجان) 3- محمد نوربخش و شیرزاد بهشتی طلا (ایران) 5- مراد بازاروف (آذربایجان) و وانگ لو مین (چین)
    66 کیلوگرم: 1- دنیس دمیانکوف (اوکراین) 2- محمدعلی گرائی (ایران) 3- مراد ابولادزه (گرجستان) و مجید یعقوبی (ایران) 5- روسلان اسرافیلوف (اوکراین) و جین چول یانگ (کره شمالی)
    71 کیلوگرم: رامین طاهری (ایران) 2- برومند اصلان (ایران) 3- عظیم گرمسیری (ایران) و جین چنگ ژانگ (چین) 5- کیم جونگ هیون (کره شمالی) و عباس محب تاش (ایران)
    75 کیلوگرم: 1- دیمیتری پیشکو (اوکراین) 2- محمد عبدالسلام (مصر) 3- بهروز هدایت (ایران) و محمد کریمی (ایران) 5- وحید بابایی جعفری (ایران) و سعید غلامی (ایران)
    80 کیلوگرم: 1- لاشا گوبادزه (گرجستان) 2- علی زینتی رفاه (ایران) 3- علی شریفی (ایران) و میلاد خسروی (ایران) 5- زورات تستسادزه (گرجستان) وی وی چن (چین)
    85 کیلوگرم: 1- ژان بلنیوک (اوکراین) 2- داود عابدین زاده (ایران) 3- رابرت کوبیاشویلی (گرجستان) و علی قیطاسی (ایران) 5- احمد عثمان (مصر) و ابوالفضل فلاح دوست (ایران)
    98 کیلوگرم: 1- سید مصطفی صالحی زاده (ایران) 2- دیمیتری تیموچنکو (اوکراین) 3- ژیائو دی (چین) و ایراکلی کاجایا (گرجستان) 5- محمد کاظمی (ایران) و مهدی کشاورز (ایران)
    130 کیلوگرم: 1- بشیر باباجان زاده (ایران) 2- امیر قاسمی منجزی (ایران) 3- آرمان نظری (ایران) و کوانگ مینگ (چین) 5- میکولا کوچمی (اوکراین) و ساندرو دیکلامینجیا (گرجستان)

    رده بندی تیمی: 1- ایران 73 امتیاز 2- اوکراین 50 امتیاز 3- چین 45 امتیاز 4- گرجستان 43 امتیاز 5- مصر 20 امتیاز 6- آذربایجان 14 امتیاز


    کشتی پهلوانی:

    1- جابر صادق زاده (ایران) 2- امیر محمدی (ایران) 3- احمد میرزاپور (ایران) 4- گئورگی مشویدیشویلی (گرجستان)