نخستین دوره لیگ جهانی کشتی آزاد - جویبار/

  گروه بندی مسابقات مشخص شد

  اخبار بازدید:۲۲۷۱ ۱۸:۵۸ ۱۳۹۳/۹/۵ ادامه

  گروه بندی نخستین دوره رقابت های لیگ جهانی کشتی آزاد عصر امروز(چهارشنبه) با حضور عادل مصطفی نماینده اتحادیه جهانی کشتی، علی رضا حیدری نایب رئیس و حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون کشتی و نمایندگان تیم های حاضر  در سالن محل برگزاری مسابقات در جویبار برگزار شد.


  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در گروه اول این رقابت ها تیم های بیمه رازی شهدای جویبار، بروندی، کوبا و گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی حضور دارند و در گروه دوم تیم های سوریه، گازمازندران، آذربایجان و آمریکا به مصاف می روند.


  در گروه سوم تیم های مغولستان، شورای شهر کرج، بنگلادش و ترکیه حضور دارند و در گروه چهارم قرقیزستان، افغانستان و چین به مصاف هم خواهند رفت.


  این مسابقات از ساعت 9 صبح فردا در سالن مهدی حاجی زاده شهر جویبار آغاز می شود و به مدت دو روز ادامه می یابد.تیم های اول هر گروه به ترتیب گروه‌بندی، رقابت‌های نیمه‌نهایی را برای حضور در مرحله نهایی با یکدیگر برگزار خواهند کرد. تیم‌های برتر رقابت‌های نیمه نهایی برای فینال و تیم‌های بازنده برای کسب رتبه سوم و چهارمی رقابت خواهند کرد. چهار تیم دوم هر گروه نیز به همین ترتیب برای کسب عناوین پنجم، ششم، هفتم و هشتم رقابت می‌نمایند. رقابت برای کسب مقام نهم و دهم توسط دو تیمی(تیم سوم به بعد) که در میان چهار گروه ذیربط، از امتیاز برتری برخوردار باشند برگزار خواهد شد. دو تیم رقابت کننده برای کسب مقام نهم و دهم نمی‌توانند از یک گروه باشند.


اتوماسیون اداری ژوبین