صفحه نخست | درباره ما | تماس باما                                                           
 شنبه 1 آذر 1393 
Skip Navigation Links

رهبرمعظم انقلاب در پیام نوروزی سال ۱۳۹۳

امسال را سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری می کنیم

                                                                                                                     

    مدال‌آوران ايران در مسابقات كشتي فرنگي قهرماني آسيا
مدال‌آوران ايران در مسابقات كشتي فرنگي قهرماني آسيا

مدال‌آوران كشتي فرنگي ايران در مسابقات قهرماني آسيا از آغاز تاكنون

مشاهير كشتي ايران بازدید:۳۳۳۳۸ ۱۷:۵ ۱۳۸۷/۱/۲۷ ادامه

اولین دوره : 1983 تهران (ایران)

ايران با 8 طلا و 2 نقره قهرمان شد.


48 کیلوگرم: مرتضی پاپی نیا (طلا)

52 کیلوگرم: علی خانی (طلا)

57 کیلوگرم: غلامحسین محسنی (نقره)

62 کیلوگرم: حسین تورانیان (طلا)

68 کیلوگرم: محمد بنا (طلا)

74 کیلوگرم: موسی طباطبایی (طلا)

82 کیلوگرم: مرحوم فریدون بهنام پور (طلا)

90 کیلوگرم: حسن بابک (طلا)

100 کیلوگرم: حسام الدین جعفری (نقره)

100+ کیلوگرم: داود ایوب (طلا)

رده بندی تیمی: 1- ایران 58 امتياز 2- هند 46 امتياز 3- ژاپن 24 امتياز


دومین دوره: 1987 بمبئی (هند)

ايران با 2 طلا، 4 نقره و یک برنز دوم شد.


48 کیلوگرم: محسن طاهری (نقره)

52 کیلوگرم: احد پازاج (طلا)

57 کیلوگرم: سعید عینی (چهارم)

68 کیلوگرم: حسن رحیمی (نقره)

74 کیلوگرم: موسی طباطبایی (نقره)

82 کیلوگرم: ناصر خلیلی (برنز)

90 کیلوگرم: حسن بابک (نقره)

100 کیلوگرم: صید محمد نادری (طلا)

100+ کیلوگرم: رضا سوخته سرایی (حذف)

رده بندی تیمی: 1- ژاپن 42 امتياز2- ایران 39 امتياز3- كره جنوبي 34 امتياز


سومین دوره: 1989 اورائی ايباراكي(ژاپن)

ايران با یک مدال طلا، 4 نقره و یک برنز سوم شد


48 کیلوگرم: مجید جهاندیده (چهارم)

52 کیلوگرم: عبدالکریم کاکاحاجی (نقره)

57 کیلوگرم: محمد صلحی (حذف)

62 کیلوگرم: حسن یوسفی افشار (نقره)

68 کیلوگرم: عبدالله چمن گلی (برنز)

74 کیلوگرم: موسی طباطبایی (چهارم)

82 کیلوگرم: ناصر خلیلی (پنجم)

90 کیلوگرم: حسن بابک (نقره)

100 كيلوگرم: صيد محمد نادري (نقره)

130 کیلوگرم:علیرضا لرستانی (طلا)

رده بندی تیمی: 1- کره جنوبی53 امتياز 2- ژاپن 48 امتياز 3- ایران 38 امتياز


چهارمین دوره: 1991 تهران (ایران)

ايران با 4 طلا و 2 نقره دوم شد


48 کیلوگرم: رضا سیم خواه (طلا)

52 کیلوگرم: مجید جهاندیده (ششم)

57 کیلوگرم: محمد رضا خانپناه (پنجم)

62 کیلوگرم: حسن یوسفی افشار (طلا)

68 کیلوگرم: عبدالله چمن گلی (طلا)

74 کیلوگرم: احد جوان صالح (نقره)

82 کیلوگرم: مهدی مرادی گنجه (چهارم)

90 کیلوگرم: جابر عباس زاده موقر (نقره)

100 کیلوگرم: احمد اولاد اعظمی (چهارم)

130 کیلوگرم: علیرضا لرستانی (طلا)

رده بندی تیمی: 1- کره جنوبی 47 امتياز 2- ایران 43 امتياز 3- ژاپن 35 امتياز


پنجمین دوره: 1992 تهران (ایران)

ايران با 3 طلا، یک نقره و 3 برنز دوم شد


48 کیلوگرم: جواد رجبی (پنجم)

52 کیلوگرم: مجید جهاندیده (برنز)

57 کیلوگرم: حمید صمدی (برنز)

62 کیلوگرم: احد پازاج (طلا)

68 کیلوگرم: عبدالله چمن گلی (طلا)

74 کیلوگرم: احد جوان صالح (طلا)

82 کیلوگرم: علی خوش طینت (نقره)

90 کیلوگرم: حسن بابک (طلا)

100 کیلوگرم: جابر عباس زاده موقر (برنز)

130 کیلوگرم: عبدالله عزیزی (چهارم)

رده بندی تیمی: 1- کره جنوبی 47 امتياز 2- ایران 46 امتياز 3- چین 36 امتياز


ششمین دوره: 1993 هيروشيما (ژاپن)

ايران با یک طلا، یک نقره و 3 برنز دوم شد


48 کیلوگرم: رضا سیم خواه (ششم)

52 کیلوگرم: مجید جهاندیده (چهارم)

57 کیلوگرم: حسن یوسفی افشار (چهارم)

62 کیلوگرم: احد پازاج (طلا)

68 کیلوگرم: عبدالله چمن گلی (نقره)

74 کیلوگرم: احد جوان صالح (برنز)

82 کیلوگرم: محمد شربیانی (پنجم)

90 کیلوگرم: حسن بابک (ششم)

100 کیلوگرم: جابر عباس زاده (برنز)

130 کیلوگرم: عبدالله عزیزی (برنز)

رده بندی تیمی: 1- کره جنوبی90 امتياز 2- ایران 73 امتياز 3- ژاپن 70 امتياز


هفتمین دوره: 1995مانیل (فیلیپین)

ايران با یک طلا، 2 نقره و 2 برنز سوم شد


48 کیلوگرم: مسلم شیرزاد (پنجم)

52 کیلوگرم: حمید صمدی (ششم)

57 کیلوگرم: محسن نادری خادم (هشتم)

62 کیلوگرم: احد پازاج (برنز)

68 کیلوگرم: بابک کریم زاده (هشتم)

74 کیلوگرم: سید مجید موسوی (نقره)

82 کیلوگرم: بهروز جمشیدی (برنز)

90 کیلوگرم: پیمان بی آزار (هفتم)

100 کیلوگرم: محمد ایوب نامداری (نقره)

130 کیلوگرم: علیرضا لرستانی (طلا)

رده بندی تیمی: 1- قزاقستان 82 امتياز 2- کره جنوبی 78 امتياز 3- ایران 65 امتياز


هشتمین دوره: 1996 ژيائوشان (چین)

ايران با يك نقره هشتم شد


48 کیلوگرم: مسلم شیرزاد (ششم)

52 کیلوگرم: حمید صمدی (حذف)

57 کیلوگرم: محمد نصیری (چهارم)

62 کیلوگرم: احد پازاج (نقره)

68 کیلوگرم: سجاد شهبازی (حذف)

74 کیلوگرم: عبدالله چمن گلی (پنجم)

90 کیلوگرم: بهروز جمشیدی (ششم)

130 کیلوگرم: جابر عباس زاده (پنجم)

رده بندی تیمی: 1- كره جنوبي 81 امتياز 2- قزاقستان 70 امتياز 3- چین 69 امتياز


نهمین دوره: 1997 تهران (ایران)

ايران با چهار برنز سوم شد


54 کیلوگرم: بهمن طیبی (چهارم)

58 کیلوگرم: مهدی نصیری (برنز)

63 کیلوگرم: احد پازاج (حذف)

69 کیلوگرم: سجاد شهبازی (پنجم)

76 کیلوگرم: علی رسولی (پنجم)

85 کیلوگرم: بهروز جمشیدی (برنز)

97 کیلوگرم: داریوش قلاوند (برنز)

125 کیلوگرم: مهدی سبزعلی (برنز)

رده بندی تیمی: 1- کره جنوبی 65 امتياز 2- قزاقستان 56 امتياز 3- ایران 54 امتياز


دهمین دوره: 1999 تاشکند (ازبکستان)

ايران با یک نقره و دو برنز با پنجاه امتياز پنجم شد


54 کیلوگرم: محسن سوریان (هشتم)

58 کیلوگرم: علی اشکانی (پنجم)

63 کیلوگرم: حمید طاهرزاده (ششم)

69 کیلوگرم: مجید رمضانی (چهارم)

76 کیلوگرم: سيد حسين مرعشیان (پنجم)

85 کیلوگرم: محمد نیکو نهاد حسینی (برنز)

97 کیلوگرم: مهدی شربیانی (برنز)

130 کیلوگرم: علیرضا غریبی (نقره)

رده بندی تیمی: 1- ازبکستان 67 امتياز 2- کره جنوبی 64 امتياز 3- قزاقستان 61 امتياز


یازدهمین دوره: 2000 سئول (کره جنوبی)

ايران با یک طلا، 2 نقره و 3 برنز دوم شد


54 کیلوگرم: حسن رنگرز (برنز)

58 کیلوگرم: علی اشکانی (طلا)

63 کیلوگرم: حمید طاهرزاده (حذف)

69 کیلوگرم: پرویز زیدوند (نقره)

76 کیلوگرم: سید حسین مرعشیان (برنز)

85 کیلوگرم: محمد نیکونهاد حسینی (حذف)

97 کیلوگرم: رسول جزینی (برنز)

130 کیلوگرم: علیرضا غریبی (نقره)

رده بندی تیمی: 1- کره جنوبی 59 امتياز2- ایران 57 امتياز 3- ازبکستان 53 امتياز


 دوازدهمین دوره: 2001 اولان باتور (مغولستان)

ايران با 4 طلا و 3  نقره قهرمان شد


54 کیلوگرم: حسن رنگرز (نقره)

58 کیلوگرم: علی اشکانی (طلا)

63 کیلوگرم: مهدي نصیری (طلا)

69 کیلوگرم: پرویز زیدوند (طلا)

76 کیلوگرم: سید حسین مرعشیان (نقره)

85 کیلوگرم: علی نیکخو (حذف)

97 کیلوگرم: رسول جزینی (نقره)

130 کیلوگرم: علیرضا غریبی (طلا)

رده بندی تیمی: 1- ایران 70 امتياز 2- ازبکستان 56 امتياز 3- چين 49 امتياز


سیزدهمین دوره: 2003 دهلی نو (هند)

ايران با یک طلا، 3 نقره و 2 برنز قهرمان شد


55کیلوگرم: حمید باوفا (نقره)

60 کیلوگرم: علی اشکانی (نقره)

66کیلوگرم: پرویز زیدوند (طلا)

74 کیلوگرم: محسن پودنکی (حذف)

84 کیلوگرم: سید حسین مرعشیان (برنز)

97 کیلوگرم: مسعود هاشم زاده (نقره)

130 کیلوگرم: علیرضا غریبی (برنز)

رده‌ بندي تيمي: 1- ایران 60 امتياز 2- قزاقستان 57 امتياز 3- کره جنوبی 54 امتياز


چهاردهمین دوره: 2004 آلماتی (قزاقستان)

ايران صاحب 2 برنز شد


55کیلوگرم: حسن رنگرز (برنز)

60 کیلوگرم: حمید باوفا  (حذف)

66کیلوگرم: حمید ریحانی (حذف)

74 کیلوگرم: مجتبی باباجان زاده (حذف)

84 کیلوگرم: روح اله میکاییلی (حذف)

97 کیلوگرم: احسان کریم فر (حذف)

130 کیلوگرم: سجاد برزی (برنز)

رده‌بندي تيمي: 1- قزاقستان 64 امتياز 2- كره جنوبي 60 امتياز 3- ازبكستان 48 امتياز


پانزدهمین دوره: 2005 ووهان (چین)

ايران صاحب یک طلا و 2 برنز شد


55 کیلوگرم: حمید بنی تمیم (حذف)

60 کیلوگرم: علی اشکانی (طلا)

66 کیلوگرم: مهدی توکلی (حذف)

74 کیلوگرم: مجتبی باباجان زاده (حذف)

84 کیلوگرم: مجید رمضانی (حذف)

96 کیلوگرم: مسعود هاشم زاده (برنز)

120 کیلوگرم: سجاد برزی (برنز)

رده‌بندي تيمي: 1- كره جنوبي 55 امتياز 2- قزاقستان 51 امتياز 3- ژاپن 51 امتياز


شانزدهمین دوره: 2006 آلماتی (قزاقستان)

ايران با یک طلا، یک نقره و 2 برنز سوم شد


55 کیلوگرم: حمید بنی تمیم (برنز)

66 کیلوگرم: مهدی توکلی (پنجم)

74 کیلوگرم: داوود عابدین زاده (طلا)

84 کیلوگرم: قاسم رضایی (برنز)

96 کیلوگرم: رضا فرضی زاده (پنجم)

120 کیلوگرم: سجاد برزی (نقره)

رده‌بندي تيمي: 1- قزاقستان 61 امتياز 2- كره جنوبي 60 امتياز 3- ايران 50 امتياز


هفدهمين دوره: 2007 بیشکک (قرقیزستان)

ايران با 3 طلا، 2 نقره و 2 برنز قهرمان شد


55 کیلوگرم: حمید سوریان (طلا)

60 کیلوگرم: حمید باوفا (نقره)

66 کیلوگرم: علی محمدی (برنز)

74 کیلوگرم: مجتبی باباجان زاده (برنز)

84 کیلوگرم: سامان طهماسبی(طلا)

96 کیلوگرم: قاسم رضایی (طلا)

120 کیلوگرم: مهدی شربیانی (نقره)

رده‌بندي تيمي: 1- ايران 64 امتياز 2- قزاقستان 45 امتياز 3- مغولستان 40 امتياز


هجدهمين دوره: 2008 جي‌جو (كره جنوبي
)

ايران با 3 طلا، يك نقره و يك برنز قهرمان شد


55 كيلوگرم: حميد سوريان (طلا)

60 كيلوگرم: ابوذر نورزاده (هفتم)

66 كيلوگرم: حميد ريحاني (هفتم)

74 كيلوگرم: مهدي محمدي (برنز)

84 كيلوگرم: طالب نعمت‌پور (نقره)

96 كيلوگرم: قاسم رضايي (طلا)

120 كيلوگرم: مسعود هاشم‌زاده (طلا)


رده‌بندي تيمي: 1- ايران 55 امتياز 2- قزاقستان 50 امتياز 3- ژاپن 49 امتياز

 

نوزدهمين دوره: 2009 پاتايا (تايلند)

ايران با 4 مدال طلا و يك برنز به مقام قهرماني دست يافت.

55 كيلوگرم: محمد فقيري (پنجم)

60 كيلوگرم: حميد باوفا (پنجم)

66 كيلوگرم: سعيد عبدولي (برنز)

74 كيلوگرم: فرشاد عليزاده (طلا)

84 كيلوگرم: طالب نعمت‌پور (طلا)

96 كيلوگرم: امير علي‌اكبري (طلا)

120 كيلوگرم: مسعود هاشم زاده (طلا) 

رده‌بندي تيمي: 1- ايران 60 امتياز 2- قراقستان 59 امتياز 3- كره جنوبي 31 امتياز

 

بيستمين دوره: 2010 دهلي نو (هند)

ايران با 2 مدال طلا و 2 مدال برنز چهارم شد.

55 كيلوگرم: محمد فقيري (دهم)

60 كيلوگرم: محمدرضا قضايي (هشتم)

66 كيلوگرم: افشين بيابنگرد (پنجم)

74 كيلوگرم: مهدي محمدي (برنز)

84 كيلوگرم: داود عابدين زاده (برنز)

96 كيلوگرم: بابك قرباني (طلا)

120 كيلوگرم: محمد قرباني (طلا)

رده‌بندي تيمي: 1- كره جنوبي 56 امتياز 2- چين 49 امتياز 3- هند 49 امتياز 4- ايران 46 امتياز 5- قزاقستان 42 امتياز

 

 

بیست و یکمین دوره: 2011 تاشکند (ازبکستان)

ایران با کسب 4 مدال طلا، یک نقره و دو برنز قهرمان شد

55 کیلوگرم: محسن حاجی پور (برنز)

60 کیلوگرم: عبدالمحمد پاپی (برنز)

66 کیلوگرم: علی محمدی (طلا)

74 کیلوگرم: محسن قاسمی (طلا)

84 کیلوگرم: داود اخباری (طلا)

96 کیلوگرم: داود گیل نیرنگ (نقره)

120 کیلوگرم: بشیر باباجان زاده (طلا)

رده بندی تیمی: 1- ایران 65 امتیاز 2- ازبکستان 50 امتیاز 3- کره جنوبی 49 امتیاز 4- قرقیزستان 45 امتیاز 5- قزاقستان 43 امتیاز

 

بیست و دومين دوره: 2012 گومي (كره جنوبي)

ایران با کسب 3 مدال طلا، يك نقره و يك برنز قهرمان شد

55 كيلوگرم: محسن حاجي پور (هشم)

60 كيلوگرم: حميد زارع (هفتم)

66 كيلوگرم: افشين بيابانگرد (مدال نقره)

74 كيلوگرم: هادي عليزاده پورنيا (مدال طلا)

84 كيلوگرم: حبيب‌اله اخلاقي (مدال طلا)

96 كيلوگرم: داود گيل نيرنگ (مدال طلا)

120 كيلوگرم: محمد قرباني (مدال برنز)

رده‌بندي تيمي: 1- ايران 54 امتياز 2- چين 51 امتياز 3- كره جنوبي 47 امتياز 4- قزاقستان 45 امتياز 5- ژاپن 45 امتياز

 

بیست و سومين دوره: 2013 دهلي نو (هند)

ایران با کسب 3 مدال نقره و 2 مدال برنز  نايب قهرمان شد.

55 كيلوگرم: محسن حاجي پور (هشتم)

60كيلوگرم: عبدالمحمد پاپي (مدال نقره)

66 كيلوگرم: مهدي زيدوند (مدال نقره)

74 كيلوگرم: هادي عليزاده پورنيا (مدال نقره)

84 كيلوگرم: طالب نعمت پور (مدال برنز)

96 كيلوگرم: داود گيل نيرنگ (مدال برنز)

120 كيلوگرم: بشير باباجان زاده (هفتم)

 

رده‌بندي تيمي: 1- كره جنوبي 58 امتياز 2- ايران 50 امتياز 3- قزاقستان 49 امتياز 4- قرقيزستان 47 امتياز 5- ژاپن 37 امتياز 6- چين 28 امتياز  7- هند 27 امتياز


بیست و چهارمین دوره: 2014 آستانه (قزاقستان)

ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز سوم شد

75 کیلوگرم: سعید عبدولی (مدال برنز)

80 کیلوگرم: یوسف قادریان (مدال نقره)

85 کیلوگرم: مجتبی کریم فر (مدال برنز)

98 کیلوگرم: عی علیاری (مدال برنز)

130 کیلوگرم: بهنام مهدی زاده (طلا)


رده بندی تیمی: 1- قزاقستان 63 امتیاز 2- قرقیزستان 57 امتیاز 3- ایران 53 امتیاز 4- کره جنوبی 52 امتیاز 5- ازبکستان 51 امتیاز 6- ژاپن 40 امتیاز

 


 
طراحی وب سایت های حرفه ایی - شركت پشتيبانكار