نسخه چاپی

در دیدار رییس فدراسیون و رییس سازمان لیگ با رییس دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد

طهرانچی: نگاه ما به کشتی کاملا حمایتی است
دبیر: دانشگاه آزاد به مسیر خود در کشتی ادامه دهد
نصیرزاده: امیدوارم دانشگاه آزاد در جام باشگاه‌های جهان هم حضور پرقدرتی داشته باشد
 • ۱۹:۱۲ ۱۳۹۸/۹/۱۲
 • رییس فدراسیون و رییس سازمان لیگ کشتی با حضور در دفتر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با دکتر طهرانچی دیدار و گفت ‌و گو کردند.

  به گزارش روابط عمومی  فدراسیون کشتی ، ظهر امروز نشستی با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی، دکتر عبدالمهدی نصیرزاده رییس سازمان لیگ و دکتر مهدی علی‌نژاد دبیر شورای ورزش دانشگاه آزاد در محل این دانشگاه برگزار شد.

  در ابتدای این نشست دکتر طهرانچی ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به مسئولان فدراسیون کشتی و آرزوی موفقیت برای این رشته در مسابقات پیش رو گفت: با نگاه حمایتی به ورزش ملی ایران امسال در لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی تیم داری کردیم. سعی داشتیم بیشتر از پتانسیل دانشگاهی خودمان استفاده کنیم. در سال‌های آینده نیز برنامه داریم تا تیم‌های قدرتمندی از دانشگاه آزاد در لیگ برتر کشتی شرکت کنند. البته سیاست دانشگاه آزاد بیشتر باشگاه داری است تا تیم داری، حتی قصد داریم آکادمی کشتی دانشگاه آزاد را در جویبار به عنوان پایتخت کشتی آزاد راه اندازی کنیم. همچنین در خوزستان نیز بنا داریم آکادمی رشته کشتی فرنگی دایر شود تا استعدادها بتوانند بیایند و مراحل آماده سازی را در آنجا پشت سر بگذارند و هدفشان پوشیدن دوبنده تیم دانشگاه آزاد در لیگ برتر باشد.
  رییس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد یک فرصت غنی برای کشتی است چون در اکثر نقاط کشور مراکزی دارد و این آمادگی در این مجموعه وجود دارد تا در راستای توسعه و تعالی ورزش اول کشور حرکت کند.

  در ادامه  علیرضا دبیر به صحبت پرداخت و از دغدغه‌های فعلی جامعه کشتی سخن گفت. رییس فدراسیون کشتی از رییس دانشگاه آزاد درخواست کرد این دانشگاه به مسیری که در کشتی ورود کرده، ادامه دهد.

  سپس دکتر عبدالمهدی نصیرزاده نکاتی را بیان کرد و ضمن تشکر و قدردانی از حضور تیم‌های دانشگاه آزاد در لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی گفت: امیدواریم با حمایت دکتر طهرانچی تیم دانشگاه آزاد بتواند در مسابقات جام باشگاه های جهان نیز حضور قدرتمندی داشته باشد و به عنوان نماینده کشورمان افتخارآفرینی کند.
  در پایان لوح تقدیری از سوی فدراسیون کشتی به دکتر طهرانچی به واسطه حمایت از ورزش اول کشور اهدا شد.

  http://iawf.ir/lnks/57654/-.aspx