نسخه چاپی

کمیسیون رسانه های فدراسیون کشتی تشکیل می شود

شرایط حضور و زمان برگزاری انتخابات
 • ۱۳:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۱۸
 • کمیسیون رسانه های فدراسیون کشتی به منظور تعامل هرچه بیشتر با اصحاب رسانه و خبرنگاران تخصصی حوزه کشتی تشکیل می شود.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، فدراسیون کشتی در نظر دارد کمیسیون رسانه ها را با حضور خبرنگاران تخصصی حوزه کشتی تشکیل دهد به همین منظور انتخابات در این زمینه روز یکشنبه 26 آبان ماه در محل فدراسیون کشتی برگزار و اعضای این کمیسیون با حضور اهالی رسانه مشخص خواهند شد.

  با توجه به اهمیت رسانه، ریاست این کمیسیون بر عهده رئیس فدراسیون می باشد و این کمیسیون با حضور 9 عضو، که مسئول روابط عمومی بعنوان دبیر کمیسیون و 8 عضو (شامل 5 عضو به صورت انتخابی با رأی خبرنگاران و 3 عضو با پیشنهاد روابط عمومی و حکم رئیس فدراسیون به صورت انتصابی) تشکیل خواهد شد.

  بر این اساس تمامی نفراتی که خواستار حضور در این کمیسیون هستند، می باید کاندیداتوری خود را به روابط عمومی فدراسیون کشتی اعلام نمایند و تنها نفراتی عضو این کمیسیون خواهند شد (چه انتصابی و چه انتخابی) که کاندیداتوری خود را تا روز چهارشنبه 22 آبان ماه به روابط عمومی فدراسیون کشتی اعلام کرده باشند.
  تمامی اصحاب رسانه که در حوزه کشتی (کشتی نویس رسانه های رسمی) فعالیت دارند حق رأی در این کمیسیون را خواهند داشت.
  شرایط کاندیداها:
  1- فرد کاندیدا باید در یکی از روزنامه ها، سایت ها و خبرگزاری های رسمی و یا صدا و سیما فعالیت داشته باشد.
  2- حداقل سن 25 سال می باشد
  3- حداقل 5 سال سابقه کار خبرنگاری داشته باشد.

  لازم به ذکر است شمارش آراء در جلسه مذکور و در حضور تمامی خبرنگاران انجام می گردد و در صورتی که تعداد رأی برای نفر آخر انتخابی، برابر باشد، برای آن دو نفر رأی گیری مجدد برگزار خواهد شد.

  http://iawf.ir/lnks/57517/-.aspx