• هفته اول لیگ دسته یک کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور

      اسامی داوران و ناظران رقابت ها اعلام شد
      برنامه مسابقات

      • ۱۴:۱۶ ۱۳۹۸/۲/۳۰
      اسامی داوران و ناظران هفته اول لیگ دسته یک کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، هفته اول لیگ دسته یک کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور "گرامیداشت 3 خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر" طی روزهای 30 اردیبهشت تا اول خردادماه در شهرهای تهران، مشهد و بیرجند برگزار می شود.

      برنامه و اسامی داوران و ناظران این مسابقات به شرح زیر است:

      کشتی آزاد:

      گروه الف: دیدار تیم های هیأت کشتی خراسان رضوی و نیروی زمینی ارتش (2 خردادماه ساعت 21- سالن خانه کشتی استاد محمد توکل مشهد)
      دبیر کمیته لیگ و ناظر فدراسیون: عبداله فتوحی
      سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: رضا غلامی (تهران)
      سرپرست فنی: نیما صادقی داور درجه S1 (مازندران)
      داوران: 1- بابک امجدی (درجه یک بین المللی تهران) 2- حمیدرضا موسوی (درجه دو بین المللی سمنان) 3- علی خالق زاده (درجه دو بین المللی خراسان شمالی) 4- مجید رضایی (درجه سه بین المللی گلستان)

      گروه ب: دیدار تیم های هیأت کشتی تهران و پاس ارگ کیان نکاء (31 اردیبهشت ماه ساعت 21- سالن شهدای هفتم تیر تهران)
      دبیر کمیته لیگ و ناظر فدراسیون: عبداله فتوحی
      سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: محمدصادق عبدلی
      سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان داور درجه یک بین المللی (البرز)
      داوران: 1- مرتضی زورمند (درجه یک بین المللی البرز) 2- حسین چرمی (درجه یک بین المللی زنجان) 3- عمران جباری (درجه دو بین المللی مرکزی) 4- داود فرجی (درجه سه بین المللی مرکزی)


      کشتی فرنگی:

      - دیدار تیم های هیأت کشتی تهران و هیأت کشتی اردبیل (اول خردادماه ساعت 21 سالن شهدای هفتم تیر تهران)
      دبیر کمیته لیگ و ناظر فدراسیون: عبداله فتوحی
      سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: حبیب استحمامی (تهران)
      سرپرست فنی: اکبر نصیری داور درجه یک بین المللی (زنجان)
      داوران: 1- غلامرضا طاهرخانی (درجه یک بین المللی قزوین) 2- رضا مستجیری (درجه دو بین المللی البرز) 3- رضا نقی لو (درجه دو بین المللی زنجان) 4- وحید زارع رفیع (درجه سه بین المللی البرز)

      - دیدار تیم های هیأت کشتی خراسان جنوبی – آریو برزن بهبهان (2 خردادماه ساعت 21 سالن ورزشی حجاب شهر بیرجند)
      سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: محمد حدادی (تهران)
      سرپرست فنی: محمد مصلایی پور داور درجه S1 (یزد)
      داوران: 1- غلامرضا بهارلو (درجه یک بین المللی چهارمحال و بختیاری) 2- رضا صالح آبادی (درجه دو بین المللی خراسان رضوی) 3- حسام امامی درجه دو بین المللی (خراسان رضوی) 4- محمدحسین محمدپور (درجه سه بین المللی کرمان)
       


اتوماسیون اداری ژوبین