• ۱۷:۱ ۱۳۹۷/۹/۹

      استان خوزستان قهرمان رقابت های کشتی فرنگی نونهالان (استعدادهای ورزشی) بازی های المپیاد نخبگان کشور شد.


      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی نونهالان المپیاد نخبگان کشور روزهای 8 و 9 آذرماه در سالن شهیدین قاسمی شهر بیرجند استان خراسان جنوبی برگزار شد و در پایان تیم های خوزستان، مازندران و لرستان به ترتیب اول تا سوم شدند.

      رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

      اوزان مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام سوم مقام پنجم مقام پنجم مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      35 ابوالفضل جهانگیری حسین جعفری محمد امین بهمنی صالح سیف خانی بهنام زیرک هادی افشنگ امیر حسین منوچهری ایلیا اکبری مهدی حسینی حسین ترک
      تهران لرستان فارس گیلان خراسان جنوبی کرمان گلستان البرز اصفهان همدان
      38 محمد مهدی گلستانی وحید چکاره پارسا کیانی علی طولانی سجاد گزمه امیر محمد سنگ سفیدی ماردین حسینی امیر حسین پروانه محمدرضا رضائی محمد عرفان منصور آبادی
      بوشهر خوزستان مازندران سیستان وبلوچستان گلستان خراسان شمالی کرمانشاه خراسان رضوی تهران فارس
      41 اشکان صفری امیر حسین پهلوانی ابوالفضل صدیقی ابوالفضل داودی حسین تمدن زاده علی اصغر سام دلیری علیرضا میر شکار سروان زندی حسن آهنگر امیر محمد زابلی زاده
      لرستان کرمان خوزستان اصفهان البرز مازندران سیستان وبلوچستان کردستان قم توابع
      44 حمیدرضا کرمی میلاد ولی زاده ابوالفضل آقائی محمد علی بزی علیرضا خدادی ابوالفضل محمدی محمد امین روشنی جواد احمد آبادی محمد جعفر عبدالهی فرد حسین مدنی
      لرستان مازندران توابع سیستان وبلوچستان چهار محال وبختیاری خوزستان خراسان شمالی خراسان رضوی قزوین همدان
      48 حمید حاجیوند داود مختاری مرتضی نصیری هادی خواجوی محمدرضا ابوالحسنی عباس مرادی علی ازبک زایی یونس دهمرده محمد ارجمند امیر مهدی محمدی
      خوزستان اصفهان چهار محال وبختیاری کرمان مازندران مرکزی سیستان وبلوچستان خراسان جنوبی فارس قم
      52 محمد عشیری محمد عبدولی مصطفی رضایی عباس برزگر امیر حسین حسینی امیر حسین نریمانی امیررضا قزلسفلو محمد حیدر لو ادریس شریفی امیرحسین عبدالوند
      خوزستان لرستان مازندران تهران خراسان جنوبی ب کرمانشاه گلستان اصفهان کرمان همدان
      57 فرید سیرتی محمدرضا رضا پور علیرضا قلی پور عرفان ولی پور علیرضا عبدولی امیر رضا عیسی پور محمد جواد بیدل علیرضا علیدادی محمد کرمی بنیامین توانایی
      گیلان کهکیلویه وبویر احمد قزوین لرستان خوزستان مازندران خراسان رضوی اصفهان همدان فارس
      62 حمیدرضا اسلامی نسب فاضل دهبان رضا حاج قنبری علیرضا اسفندیاری فر مرتضی رازقی امیر حسین هدایتی محمدرضا فرضی پور آرشاویر اسماعیلی امیر عباس جمادیه فراز علوی
      خوزستان کهکیلویه وبویر احمد کرمان تهران زنجان گلستان گیلان مازندران اردبیل آذربایجان شرقی
      68 علیرضا محمودی قره درنی امیر محمد صمدی امیررضا عبدولی علی ناصع ابوالفضل اکبری ابوالفضل چوپانی امیر علی کربندی امیررضا اکبری ایوب رشیدی راد حسین رضایی
      البرز گیلان خوزستان خراسان رضوی تهران آذربایجان شرقی خراسان جنوبی ب مازندران توابع اصفهان
      75 میثم شاکری عرفان سلمان پور امیرحسین برزی محمدرضا اله بداشتی عطا زارعی سهیل بیابانی یاسین یزدی سالار اصغریان حسین مرادی فرشاد زارعی
      خوزستان قم اردبیل گیلان آذربایجان شرقی توابع مازندران آذربایجان غربی خراسان شمالی فارس
      85 محمد هادی میرزائی فرشاد ارفعی محمد حسین جلالی محمد گران امیر محمد جمالیان محمد پورصادق آرشام بازوند ایلیا حسن نژاد امیر حسین هوشیار سلمان رسولی
      تهران آذربایجان شرقی قم مازندران مرکزی اردبیل لرستان توابع فارس اصفهان
      100 امیر حسین محمدی شاهرخ میکائیلی اسماعیل عدل جو ابوالفضل بارونی امیرحسین صمدی علیرضا اکبری امیر محمد قره قزلو بهنام کمار محمد نیک خو امیرحسین باقری
      کهکیلویه وبویر احمد قم مازندران خراسان رضوی تهران خوزستان قزوین همدان خراسان شمالی لرستان
      مقام تیمی خوزستان مازندران لرستان تهران گیلان کهکیلویه وبویر احمد کرمان قم اصفهان خراسان رضوی
      180 132 115 104 83 65 64 61 55 50


      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: