• رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور، گروه الف- قصر شیرین

      مازندران بعنوان قهرمانی دست یافت
      تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۵:۳۷ ۱۳۹۷/۸/۲۵
      تیم مازندران قهرمانی رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان کشور در گروه الف شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه الف، روزهای 24 و 25 آبان ماه در شهر قصر شیرین استان کرمانشاه برگزار شد و در پایان تیم های مازندران، کرمانشاه و البرز به ترتیب اول تا سوم شدند.

      نتایج دیدارهای فینال، رده بندی و کسب عنوان های پنجم تا نهم به شرح زیر است:

      فینال: مازندران 7- کرمانشاه 3
      رده بندی: البرز 6- همدان 4
      پنجم- ششم: تهران 6- توابع تهران 4
      هفتم- هشتم: گیلان 6- لرستان 4
      نهم- دهم: خراسان شمالی 5- گلستان 4

      رده بندی تیمی: 1- مازندران 2- کرمانشاه 3- البرز 4- همدان 5- تهران 6- توابع تهران 7- گیلان 8- لرستان 9- خراسان شمالی 10- گلستان

      رده بندی تیم ها در گروه ها:
      گروه الف: 1- مازندران 2- همدان 3- تهران 4- گیلان 5- گلستان
      گروه ب: 1- کرمانشاه 2- البرز 3- توابع تهران 4- لرستان 5- خراسان شمالی

      نتایج دیدارهای مقدماتی:
      دور پنجم:
      تهران 7- گیلان 3
      همدان 7- گلستان 3
      دور چهارم:
      مازندران 8- همدان 2
      گیلان 7- گلستان 2
      دور سوم:
      مازندران 9- گیلان یک
      تهران 8- گلستان 2
      دور دوم:
      مازندران 9- گلستان یک
      همدان 7- تهران 3
      دور اول:
      مازندران 8- تهران 2
      همدان 9- گیلان یک



      گروه ب:
      دور پنجم:
      البرز 7- لرستان 3
      توابع تهران 8- خراسان شمالی 2
      دور چهارم:
      کرمانشاه 7- توابع تهران 3
      لرستان 7- خراسان شمالی 3
      دور سوم:
      کرمانشاه 7- لرستان 3
      البرز 8- خراسان شمالی 2
      دور دوم:
      کرمانشاه 9- خراسان شمالی یک
      البرز 6- توابع تهران 4
      دور اول:
      کرمانشاه 7- البرز 3
      توابع تهران 6- لرستان 4


      نتایج انفرادی:

      57 کیلوگرم: 1- افشین رحمانی پیچا (مازندران) 2- عرفان آئینی (تهران) 3- علیرضا اسدی منجیری (البرز) 4- سالار قیاسی چکا (همدان) 5- ایمان زارعی (توابع تهران) 6- زین العابدین فلاح (گیلان)
      61 کیلوگرم: 1- بهنام احسان پور (مازندران) 2- رضا اسدی پور (همدان) 3- مهدی شیرازی (توابع تهران) 4- محمد نامجو مطلق (گیلان) 5- علیرضا محمدحسنی (تهران) 6- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) 7- محمد رسولی (البرز) 8- علی حافظی پور (لرستان)
      65 کیلوگرم: 1- مهران نصیری (مازندران) 2- افشین خوشبخت (البرز) 3- پیمان بیابانی (تهران) 4- دانیال حجتی (گلستان) 5- محمد میراحمدی (لرستان) 6- محمد زمانی (توابع تهران)
      70 کیلوگرم: 1- فرهاد نوری (توابع تهران) 2- محمد یوسفی (مازندران) 3- محمدرضا سرگو (البرز) 4- جلیل لشنی (تهران) 5- محمدجواد میرزائیان (لرستان) 6- سید محمد حسینی (گلستان) 7- یزدان ثنایی نیا (کرمانشاه) 8- میلاد رضایتی (گیلان)
      74 کیلوگرم: 1- رضا افضلی (کرمانشاه) 2- مسعود کمروند (همدان) 3- محمد امیری (تهران) 4- حمید الهیان (خراسان شمالی) 5- صادق پاریاب (گیلان) 6- محسن عباسی (البرز) 7- ایمان رحمانی (مازندران) 8- رضا مقتدر (توابع تهران) 8- رضا مقتدر (توابع تهران) 9- علیرضا رضایی (توابع تهران)
      79 کیلوگرم: 1- حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) 2- علی سوادکوهی (مازندران) 3- محمدجواد حمیدی (کرمانشاه) 4- علیرضا قاسمی (تهران) 5- محمدرضا آرش (لرستان) 6- عباس یزدانی (همدان) 7- سجاد غلامی (البرز) 8- احمد جفاکش (خراسان شمالی) 9- محسن اکبری (البرز) 10- کمیاب مردکاربلگوری (گیلان)
      86 کیلوگرم: 1- مرصاد مرغزاری (مازندران) 2- مسعود مددی (البرز) 3- آرش نیرآبادی (گلستان) 4- میلاد دوانقی (توابع تهران) 5- ساسان بریموندی (کرمانشاه) 6- سید علی موسوی (گیلان) 7- علیرضا کریمی (همدان) 8- محمد دهناری (لرستان) 9- عباس داوری (خراسان شمالی)
      92 کیلوگرم: 1- ارشک محبی (کرمانشاه) 2- مرتضی رضایی قلعه (مازندران) 3- وحید شاه محمدی (همدان) 4- کوروش قره شیخلو (البرز) 5- سید حسین میرباغبان (تهران) 6- مجتبی عزیزی (لرستان) 7- کمیل یونسی (خراسان شمالی) 8- سامان بانج فروزش (گیلان) 9- فرشید معمر کورایم (توابع تهران) 10- مصطفی رایجی (گلستان)
      97 کیلوگرم: 1- امیر محمدی (خراسان شمالی) 2- حامد طالبی زرین کمر (مازندران) 3- دانیال شریعتی نیا (همدان) 4- جواد نظری (کرمانشاه) 5- سجاد عزیزی (تهران) 6- سید معین موسوی (گیلان) 7- اشکان مردانی (لرستان) 8- حلال منان (توابع تهران) 9- یوسف لامعی (گلستان)
      125 کیلوگرم: 1- یداله محبی (کرمانشاه) 2- علیرضا کرزبر (لرستان) 3- سید میثم حسینی (گلستان) 4- امیر یاری (البرز) 5- امیرحسین جهانشاهی (توابع تهران)



      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: