• رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور، گروه ج- سیرجان

      تیم کرمان به عنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۴:۳۶ ۱۳۹۷/۷/۲۰

      تیم کرمان به عنوان قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه ج رسید.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه ج روزهای 19 و 20 مهرماه در سالن امام علی (ع) شهر سیرجان استان کرمان برگزار شد و در پایان تیم کرمان به عنوان قهرمانی رسید. تیم های بوشهر و آذربایجان شرقی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند. رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است: نتایج تیمی: 1- کرمان 2- بوشهر 3- آذربایجان شرقی 4 – زنجان 5- خراسان جنوبی 6- همدان 7- آذربایجان غربی 8- یزد 9- گلستان 10- سیستان و بلوچستان 11- کهگیلویه و بویراحمد نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:
      مسابقات دور مقدماتی:
      گروه A:
      آذربایجان غربی 7- کهگیلویه و بویراحمد 3
      آذربایجان شرقی 6- کهگیلویه و بویراحمد 4
      آذربایجان شرقی 6- آذربایجان غربی 4
      رده بندی تیمی: 1- آذربایجان شرقی 2- آذربایجان غربی 3- کهگیلویه و بویراحمد
      گروه B:
      همدان 6- گلستان 4
      کرمان 8- همدان 2
      کرمان 7- گلستان 3
      رده بندی تیمی: 1- کرمان 2- همدان 3- گلستان
      گروه C:
      بوشهر، برنده 5- خراسان جنوبی 5 (امتیاز مثبت 23 به 21 به سود بوشهر)
      رده بندی تیمی: 1- بوشهر 2- خراسان جنوبی

      گروه D:
      یزد، برنده 4 – سیستان و بلوچستان 4 (امتیاز مثبت 21 به 17 به سود یزد- دو وزن بدون کشتی گیر)
      زنجان 5- یزد 4 (یک وزن بدون کشتی گیر)
      زنجان 5- سیستان و بلوچستان 4 (یک وزن بدون کشتی گیر)
      رده بندی تیمی: 1- زنجان 2- یزد 3- سیستان و بلوچستان

      مسابقات نیمه نهایی:
      تیم های اول گروه:
      کرمان 7- آذربایجان شرقی 3
      بوشهر، برنده 5- زنجان 5 (امتیاز مثبت 26 به 20 به سود بوشهر)
      تیم های دوم گروه:
      همدان 6- آذربایجان غربی 4
      خراسان جنوبی 7- یزد 3
      تیم های سوم گروه:
      گلستان 6- کهگیلویه و بویراحمد 4
      سیستان و بلوچستان، برنده- بدون تیم

      دیدار فینال: کرمان 9 – بوشهر یک
      رده بندی: آذربایجان شرقی 7- زنجان 3
      مقام پنجم: خراسان جنوبی، برنده 5 – همدان 5 (امتیاز مثبت 23 به 20 به سود خراسان جنوبی)
      مقام هفتم: آذربایجان غربی 6- یزد 4
      مقام نهم: گلستان 7- سیستان و بلوچستان 3


      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      55

      هادی تختائی

      علیرضا زوار

      فرزاد محبی راینی

      اشکان سلیمانی

      امین مرادخانی

      محمدرضا پیره سارانی سیستانی

      علی نیوشا

      حسین بیژنی

      آذربایجان شرقی

      گلستان

      کرمان

      خراسان جنوبی

      آذربایجان غربی

      سیستان و بلوچستان

      بوشهر

      کهگیلویه و بویراحمد

      60

      علی رستار

      حمید سیروس مقدم

      مهران محسنی

      محمد جعفری

      ابوالفضل رزمی خواه

      ارسلان حسین زاده

      علی آرپناهی

      آرش پورمنافی

      مجتبی حسین زاده

      کرمان

      کهگیلویه و بویراحمد

      همدان

      زنجان

      آذربایجان شرقی

      یزد

      بوشهر

      خراسان جنوبی

      گلستان

      63

      مهدی یاری فر

      محمدرضا قربانپور خور

      احمد علاجی

      امیرمهدی عسکری زرندی

      مهدی حیدری

      میرامیرحسین هاشمی

      مهدی رشیدی

      زنجان

      خراسان جنوبی

      گلستان

      کرمان

      یزد

      آذربایجان شرقی

      همدان

      67

      امیرحسین گروسی

      محمد کمالی

      مبین کریمی

      محمدامین رنجبر

      ستار مرادی

      محمدجواد دهشی له بید

      میثم توجگی

      محسن کهفی

      مهدی علیزاده

      همدان

      زنجان

      آذربایجان غربی

      کرمان

      خراسان جنوبی

      کهگیلویه و بویراحمد

      سیستان و بلوچستان

      یزد

      آذربایجان شرقی

      72

      مهدی یونس فر

      محمد غلامی

      حسین شهبازی باللوجه

      ابراهیم کدایی

      محمدمهدی شهسواری

      حسن قاسمی

      مهدی کمالی اردکانی

      کهگیلویه و بویراحمد

      سیستان و بلوچستان

      آذربایجان شرقی

      بوشهر

      کرمان

      همدان

      یزد

      77

      شایان عفیفی

      محمد سرخی نژاد

      ستار شکوه بچاقچی

      فرود کارگر صدرآبادی

      مهدی عباسی

      نیما عرب

      صادق مظاهری

      محمد جوکار

      سعید غلامی

      مهرداد افتخاری معظم

      آذربایجان شرقی

      یزد

      کرمان

      خراسان جنوبی

      زنجان

      گلستان

      کهگیلویه و بویراحمد

      بوشهر

      سیستان و بلوچستان

      کهگیلویه و بویراحمد

      82

      سید امیر رضا نرگسی

      سجاد ایران نژاد

      ابوالفضل صاحبکاری

      سینا جلیلی

      احسان گرامی

      محمد شیخ زاررانی

      جواد سعیدی فر

      وحید محمدی نصرتی

      آذربایجان غربی

      کرمان

      خراسان جنوبی

      آذربایجان شرقی

      کهگیلویه و بویراحمد

      بوشهر

      گلستان

      همدان

      87

      محمدامین حمیدی اصل

      مسعود تیموری

      محمد جوی

      رامین مهاجر

      فردین سالاری پور

      محمد ایوبی ایوبلو

      علی اصغر خجسته نجات

      حسین عینلو

      همدان

      سیستان و بلوچستان

      بوشهر

      آذربایجان غربی

      کرمان

      خراسان جنوبی

      آذربایجان شرقی

      زنجان

      97

      محمد ریاحی دهکردی

      سعید واعظی

      مهدی پورشایان

      ابراهیم تختا

      مسعود زیدآبادی

      صادق جدی

      محسن حسنی

      سیدمحمدرضا چالاکه

      سیستان و بلوچستان

      بوشهر

      یزد

      آذربایجان غربی

      کرمان

      خراسان جنوبی

      زنجان

      همدان

      130

      محمدسروش رنجبر

      سیداحسان اسماعیل پور

      مرتضی لسانی

      محمدرضا حسین پور

      رزگارخدری

      سجاد امیدی

      وحید مرادی

      بهمن یاری

      خراسان جنوبی

      کرمان

      آذربایجان شرقی

      زنجان

      آذربایجان غربی

      همدان

      بوشهر

      کهگیلویه و بویراحمد

      مقام تیمی

      اول

      دوم

      سوم

      چهارم

      پنجم

      ششم

      هفتم

      هشتم

      نهم

      دهم

      کرمان

      بوشهر

      آذربایجان شرقی

      زنجان

      خراسان جنوبی

      همدان

      آذربایجان غربی

      یزد

      گلستان

      سیستان و بلوچستان

      یازدهم: کهگیلویه و بویراحمد


      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:


      دریافت