• هفته اول از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های کشور

      برگزاری 4 دیدار در شهرهای ساری، بندرگز، بهشهر و هادی شهر
      اسامی سرپرست برگزاری و داوران مسابقات اعلام شد

      • ۱۴:۱۰ ۱۳۹۷/۳/۲۳
      اسامی سرپرست مسابقات و داوران رقابت های هفته اول از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های کشور اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، هفته اول از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی  آزاد باشگاه های کشور ساعت 22 روز چهارشنبه 23 خردادماه برگزار می شود.

      اسامی سرپرست مسابقات و داوران این رقابت ها به شرح زیر است:

      گروه A:
      دیدار تیم های هیأت کشتی بندرگز – پالازه جهانی تبریز (محل برگزاری: سالن ورزشی آزادگان بندرگز)
      سرپرست مسابقات: قدرت اله نهاوندیان (مازندران)
      سرپرست فنی: امیرحسین رهنما (درجه یک بین المللی- سمنان)
      داوران: وحید خوش طینت (درجه یک بین المللی- تهران) علی خالق زاده (درجه دو بین المللی- خراسان شمالی) حسام امامی (درجه 2 بین المللی- خراسان رضوی) محمدباقر طباطبایی (درجه 3 بین المللی- خراسان رضوی)

      دیدار تیم های پتروشیمی بهشهر- هیأت کشتی بابلسر (محل برگزاری: سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر)
      سرپرست مسابقات: پیمان شریفی (مازندران)
      سرپرست فنی: مهدی آقاولی (درجه یک بین المللی- تهران)
      داوران: بابک امجدی (درجه یک بین المللی- تهران) عبدالرضا نباتچیان (درجه 2 بین المللی- تهران) عیسی سنگدوبینی (درجه 2 بین المللی- گلستان) حمید دریکوندی (درجه 3 بین المللی- تهران)

      گروه B:
      دیدار تیم های شهدای پازوار امیرکلا- راه و شهرسازی گلستان (محل برگزاری: خانه کشتی توسلی هادی شهر)
      سرپرست مسابقات: اصغر انصاری (تهران)
      سرپرست فنی: ناصر فروتن (درجه یک بین المللی- تهران)
      داوران: اکبر نصیری (درجه یک بین المللی- زنجان) ذبیح اله کوهستانی (درجه 2 بین المللی- البرز) قادر باقری (درجه 2 بین المللی- البرز) سیاوش مهتاب منش (درجه 3 بین المللی- تهران)

      دیدار تیم های شهر بی نقطه ساری- شهرداری مشهد (محل برگزاری: سالن سید رسول حسینی ساری)
      سرپرست مسابقات: عبداله فتوحی (تهران)
      سرپرست فنی: جواد کریمی (درجه یک بین المللی- تهران)
      داوران: غلامرضا طاهرخانی (درجه یک بین المللی-قزوین) علی پورکریم (درجه 2 بین المللی – تهران) حسین عسگری (درجه 2 بین المللی- تهران) نادر مرادی راد (درجه 3 بین المللی- تهران)

      در پایان دور رفت این مسابقات در گروه اول تیم های پتروشیمی بهشهر، هیأت کشتی بابلسر، پالاسازه جهانی تبریز و هیأت کشتی بندرگز در جایگاه های اول تا چهارم قرار دارند و در گروه دوم نیز تیم های راه و شهرسازی گلستان، شهدای پازوار امیرکلا، شهر بی نقطه ساری و شهرداری مشهد اول تا چهارم هستند.