• سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی- تبریز

      نفرات راه یافته به دیدارهای رده بندی مشخص شدند
      برگزاری مسابقات فینال و رده بندی از ساعت 13
      پخش مستقیم از شبکه سوم سیما

      • ۱۳:۰ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
      رقابت های فینال و رده بندی سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی از ساعت 13 امروز (جمعه) برگزار می شود.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی با حضور کشورهای ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، بلغارستان، گرجستان، مجارستان، هند، قزاقستان، قرقیزستان، مغولستان، رومانی، تاجیکستان، ترکمنستان، ترکیه، اوکراین و نمایندگان کشورمان از ساعت 10 صبح دیروز در سالن شهید پور شریفی شهر تبریز آغاز شده است و بعد از ظهر امروز با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر به پایان می رسد.

      رقابت های فینال و رده بندی این مسابقات از ساعت 13 امروز برگزار می شود و این مسابقات از شبکه سوم سیما (ساعت 13:15) به صورت مستقیم برای علاقمندان به ورزش ملی کشور پخش می شود.

      اسامی نفرات حاضر در دیدارهای رده بندی و فینال به شرح زیر است:

      57 کیلوگرم:
      فینال: نادر حاج آقا نیا (ایران) - بختیار اردنبات (مغولستان)
      رده بندی:
      حمید خلیلی (ایران) – میهران جبوریان (ارمنستان)
      دزیمچیک رینچیناو (بلاروس)- علی کارابوگا (ترکیه)

      61 کیلوگرم:
      فینال: نیورهان اسکرابین (بلاروس) – محمد رمضان پور (ایران)
      رده بندی:
      گئورگی روازیشویلی (گرجستان)-  ویتالی هورسکی (اوکراین)
      ساندیپ تومار (هند) – محمد ملکی (ایران)

      65 کیلوگرم:
      فینال: مرتضی قیاسی (ایران) – تولگا تومور اوچیر (مغولستان)
      رد بندی:
      شوتا فارتنادزه (گرجستان) – واسیل شوپتار (اوکراین)
      بهنام احسان پور (ایران) – ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان)

      70 کیلوگرم:
      فینال: گئورگی سولاوا (گرجستان) –  انس اوسلو (ترکیه)
      رده بندی:
      محمدرضا سرگو (ایران) – سیمین رادولوف (اوکراین)
      جوشگان عظیم اف (آذربایجان)-  منصور یرگاک اولو (قرقیزستان)

      74 کیلوگرم:
      فینال:علی پاشا عمرپاشایف (بلغارستان) – نورلان بکژانوف (قزاقستان)
      رده بندی:
      بولات ساکایف (قزاقستان) – یاکوپ گور (ترکیه)
      داولتمیرات اورازیگلیجوف (ترکمنستان) – حامد رشیدی (ایران)

      79 کیلوگرم:
      فینال: میهایلی ناگی (مجارستان) – امید حسن تبار (ایران)
      رده بندی:
      مراد سلیمان اف (آذربایجان) – رستم دودایف (اوکراین)
      محمد متقی نیا (ایران) – عبدالکادیر اوزمن (ترکیه)

      86 کیلوگرم:
      فینال: کامران قاسم پور (ایران) – احمت بلیجی (ترکیه)
      رده بندی:
      باخودور کودیروف (تاجیکستان) – مسعود مددی (ایران)
      عثمان گوجن (ترکیه) – گادژی مراد ماگومد سعیداف (آذربایجان)

      92 کیلوگرم:
      فینال: ابراهیم بلوکباشی (ترکیه) –  ارشک محبی (ایران)
      رده بندی:
      حسین شهبازی (ایران) – محمدجواد ابراهیمی (ایران)
      باتزول اولزیسایخان (مغولستان) – جاوید سادیگوف (آذربایجان)

      97 کیلوگرم:
      فینال: امیر محمدی (ایران) –  رضا ایلدریم (ترکیه)
      رده بندی:
      دانیال شریعتی (ایران) آیبک اوسوپوف (قرقیزستان)
      رمان باکایروف (آذربایجان) – اباذر اسلامی (ایران)

      125 کیلوگرم:
      فینال: جعفر شمس ناتری (ایران) –پرویز هادی (ایران)
      رده بندی:
      احمد میرزاپور (ایران) – فرخود آناکولوف (تاجیکستان)
      قلیانوف عبدالرشیدوف (تاجیکستان) – لخاگواگرل مونختور (مغولستان)