• رقابت های کشتی دانش آموزان نونهال، قهرمانی کشور- ایلام

      قهرمانی کرمانشاه و خوزستان در کشتی آزاد و فرنگی
      نفرات برتر مشخص شدند

      • ۹:۲۱ ۱۳۹۶/۵/۲۲
      نفرات و تیم های برتر رقابت های کشتی دانش آموزان نونهال، قهرمانی کشور مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی دانش آموزان نونهال قهرمانی کشور (مقطع اول متوسطه) روزهای 19 تا 22 مردادماه در شهر ایلام برگزار شد.

      اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است:


      کشتی آزاد:
      35 کیلوگرم: 1- اشکان مجریان (مازندران) 2- محمد یاراحمدی (فارس) 3- سهیل امن زاده (اردبیل) و یونس آجرلو (لرستان)
      38 کیلوگرم: 1- علی شریفی (کرمانشاه) 2- امیرمحمد غلام نژاد (مازندران) 3- حسین سرلک (لرستان) و میلاد رزمی (آذربایجان شرقی)
       42 کیلوگرم: 1- آریز رحیمی (کرمانشاه) 2- امیر خیالی (آذربایجان شرقی) 3- محمد ابراهیمی (فارس) و امیرحسام محبی (کرمان)
      47 کیلوگرم: 1- جواد جوادی (مازندران) 2- عمران حقمرادی (کردستان) 3- حسین جمالی وند (آذربایجان شرقی) و اسماعیل محمدی کیا (خراسان شمالی)
      53 کیلوگرم: 1- علی سینه سهر (مازندران) 2- علی شلائی (کرمانشاه) 3- امیرحسین کثیرلو (زنجان) و غلامحسین حاصلی (فارس)
      59 کیلوگرم: 1- رضا مقدسی (خراسان رضوی) 2- عارف ابراهیم زاده (گیلان) 3- پوریا علی زاده مطلق (همدان) و احمد دلیریان (اردبیل)
      66 کیلوگرم: 1- امیر علی آذرپیرا (تهران) 2- محمد خسروی (زنجان) 3- محمد امین صیدی نژاد (ایلام) و داود کمالی اقدم (آذربایجان شرقی)
      73 کیلوگرم: 1- -حمزه کرد (تهران) 2- مهدی حسینی (کرمانشاه) 3- سید محمدکاظم میرکاظمی (اصفهان) و حسین نوری (تهران)
      رده بندی تیمی: 1- کرمانشاه 44 امتیاز 2- مازندران 40 امتیاز 3- تهران 38 امتیاز 4- آذربایجان شرقی 33 امتیاز 5- لرستان 33 امتیاز


      کشتی فرنگی:
      35 کیلوگرم: 1- محمد جواهری (قم) 2- ابوالفضل احمدی (خراسان رضوی) 3- سیروان زندی (کردستان) و مسعود اصغرپور (مازندران)
      38 کیلوگرم: 1- مهدی احدی (گیلان) 2- محمد باقر قهفرخی (اصفهان) 3- محمدکاظم عبدالهی پور (لرستان) و محمد غلامی (خوزستان)
      42 کیلوگرم: 1- فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) 2- امیرحسین نریمانی (کرمانشاه) 3- رضا صفا (قم) و طارق غبیشاوی (خوزستان)
      47 کیلوگرم: 1- علی رضا قناعتی (اصفهان) 2- فرید سیرتی مقدم (گیلان) 3- عباس صفری (قم) و محمدرضا عبدولی (خوزستان)
      53 کیلوگرم: 1- محمدحسین محمودی (تهران) 2- محمد جانقلی (قم) 3- صادق مرادی (خوزستان) و علی اسکو (مازندران)
      59 کیلوگرم: 1- محمدامین جبالی فر (قم) 2- مبین آشناور (مازندران) 3- میلاد حسین پور (اردبیل) و عرشیا سیرتی مقدم (گیلان)
      66 کیلوگرم: 1- مسعود کاوسی (خوزستان) 2- حسین رنجبرپور (کرمانشاه) 3- آیت اسفندیاری جلالوند (گیلان) و امیرحسین زارع (لرستان)
      73 کیلوگرم: 1- نیما پاپی (خوزستان) 2- بشیر قربانی (تهران) 3- میدیا مهم دار (ایلام) و مهدی امیرحاجیلو (اصفهان)
      رده بندی تیمی: 1- خوزستان 56 امتیاز 2- قم 47 امتیاز 3- اصفهان 47 امتیاز 4- گیلان 45 امتیاز 5- مازندران 35 امتیاز