• محمد حسین جمال

   کشتی فرنگی سیر صعودی خود را به خوبی طی کرده است

    

   شنبه: 86/6/3
   • ۱۳:۳ ۱۳۸۶/۶/۶

   عضو اسبق تیم ملی کشتی فرنگی ایران گفت: با توجه به افتخارات کسب شده توسط کشتی گیران فرنگی کار کشورمان در میادین مختلف بین‌المللی می‌توان اذعان کرد که کشتی فرنگی سیر صعودی خود را به خوبی طی کرده است.

   محمد حسین جمال روز شنبه در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی تصریح کرد: نتایج بدست آمده توسط فرنگی کاران جوان کشورمان در رقابت‌های جهانی چین نشان از حضور پتانسیل بالا در پیکره کشتی فرنگی ایران است.

   وی ادامه داد: کسب دو مدال طلا و یک نقره توسط کشتی گیران فرنگی کار در رقابت‌های جوانان جهان جای مباحات و افتخار دارد، سال گذشته ما تنها به مقام تیمی این رقابت‌ها بسنده کردیم در حالیکه امسال با 2 پله صعود به مقام سوم این مسابقات دست پیدا کردیم.

   وی افزود: اما آن چیزی که از اهمیت مضاعفی در این برهه از زمان برخوردار است این است که این جوانان را به حال خود نگذاریم باید آنها را برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های پیش رو حمایت و صیانت کنیم.

   جمال تصریح کرد: کشتی فرنگی در چند سال گذشته به نحوی مسیر صعودی و رشد خود را طی کرده است اما برای اینکه این سیر صعودی و موفقیت‌ها مقطعی نباشد باید از همین حالا برای حضور در رقابت‌های پیش رو برنامه‌ریزی‌های اصولی و صحیحی تدوین و تبیین شود.

   وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بازهم در آینده شاهد کسب چنین افتخاراتی توسط کشتی گیارن فرنگی کار در میادین معتبر بین‌المللی باشیم.


اتوماسیون اداری ژوبین