نسخه چاپی

دکتر علی نژاد در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کشتی مطرح کرد:

فدراسیون با برگزاری مجمع آنلاین رکورد زد
پرداخت 31 میلیارد بدهی عملکرد خیلی خوبی است
با تمام توان در کنار فدراسیون کشتی هستیم
 • ۱۶:۲۴ ۱۳۹۹/۴/۲۵
 • دکتر علی نژاد گفت: تا قبل از این سابقه نداشت یک مجمع فدراسیون به صورت آنلاین برگزار شود و کشتی در این زمینه یک رکورد زد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، دکتر علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کشتی که امروز (چهارشنبه) به صورت وبینار برگزار شد گفت: اولین مجمع آنلاین تاریخی فدراسیون کشتی برگزار شد. تا قبل از این سابقه نداشت که یک مجمع فدراسیون به صورت آنلاین برگزار شود. اینجا هم کشتی یک رکورد زد و توانست آن را به نام خودش بزند.

  وی ادامه داد: شکر خدا کشتی یکسال اخیر را خیلی خوب سپری کرد.  موفقیت های بسیار خوبی به دست آمده و این نشان دهنده عملکرد خوب علیرضا دبیر و دوستانش است که توانستند یک عملکرد تیمی خوبی را داشته باشند.

  معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: علیرضا دبیر از قهرمانان خوب کشتی بود که نشان داد در زمان حضورش در شورای شهر و در عرصه سیاست خیلی خوب توانست کارهای مدیریتی را فرا بگیرد.

  وی گفت: پرداخت 31 میلیارد بدهی نشان از عملکرد خیلی خوب مالی فدراسیون دارد و حتما این موضوع در ارزیابی کیفی فدراسیون ها نقش مهمی خواهد داشت.

  علی نژاد اظهار داشت: یکی از کارهای خوب در فدراسیون کشتی تعدیل نیروهای انسانی یود. چرا که فدراسیون کشتی با تورم نیرو مواجه بود و این خوب نبود که پول ورزش برای نیروی انسانی هزینه شود.

  وی تصریح کرد: کسب کرسی بین المللی یکی از برنامه های مهم فدراسیون کشتی است. کرسی که به سختی به دست آمد و به آسانی از دست رفت و حالا امیدواریم که با حضور حمید سوریان بتواینم این مسولیت را دوباره به دست بیاوریم. سوریان از قهرمانان بزرگ نامی کشتی  ایران و دنیا بوده و این شایستگی را دارد که باز هم این کرسی را برای ایران بدست بیاورد.

  علی نژاد خاطنرشان کرد: وزارت ورزش با تمام توان در کنار فدراسیون کشتی است و هر کاری که لازم باشد انجام حواهد داد و حمایت های لازم در هر زمینه انجام می شود.

  http://iawf.ir/lnks/58758/-.aspx