به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در گروه الف، روزهای 21 و 22 آبان ماه در شهر کرمانشاه برگزار شد.
در پایان این رقابت ها تیم مازندران بعنوان قهرمانی رسید و تیم های کرمانشاه و تهران دوم و سوم شدند.
نتایج دیدارهای فینال و رده بندی به شرح زیر است:
دیدار فینال: مازندران 5- کرمانشاه 3
دیدار رده بندی: تهران 6- البرز 2
مقام پنجم: توابع تهران 6– لرستان 2
مقام هفتم: آذربایجان شرقی 5- همدان 3
مقام نهم: گلستان 4- خراسان شمالی 3 (دو تیم یک کشتی گیر نداشتند)
رده بندی نهایی: 1- مازندران 2- کرمانشاه 3- تهران 4- البرز 5- توابع تهران 6- لرستان 7- آذربایجان شرقی 8- همدان 9- گلستان 10- خراسان شمالیرده بندی تیم ها در پایان مرحله مقدماتی:
گروه الف: 1- مازندران 2- تهران 3- لرستان 4- همدان 5- گلستان
گروه ب: 1- کرمانشاه 2- البرز 3- توابع تهران 4- آذربایجان شرقی 5- خراسان شمالی
نتایج دیدار های مقدماتی به شرح زیر است:
گروه الف:مازندران 7- لرستان یک
تهران 6- گلستان 2
مازندران 6- تهران 2
همدان ، برنده – 4- گلستان 4 (امتیاز مثبت 17 بر 17 مساوی شد اما به دلیل امتیاز فنی بهتر تیم همدان برنده شد)
مازندران 6- همدان 2
تهران 7- لرستان یک
مازندران 7- گلستان یک
لرستان 5- همدان 3
تهران 6- همدان 2
لرستان 5- گلستان 3
گروه ب:کرمانشاه 6- خراسان شمالی 2
البرز 5- آذربایجان شرقی 3
کرمانشاه 6- آذربایجان شرقی 2
البرز 5- توابع تهران 3
کرمانشاه، برنده 4- توابع تهران 4 (امتیاز مثبت 18 به 14 به سود کرمانشاه)
آذربایجان شرقی 5- خراسان شمالی 3
کرمانشاه، برنده 4- البرز 4 (امتیاز مثبت 18 به 16 به سود کرمانشاه)
توابع تهران 7- خراسان شمالی یک
توابع تهران 6- آذربایجان شرقی 2
البرز 7- خراسان رضوی یک
رده بندی نفرات اول تا دهم این رقابت ها به شرح زیر است:
اوزان
|
مقام اول
|
مقام دوم
|
مقام سوم
|
مقام چهارم
|
مقام پنجم
|
مقام ششم
|
مقام هفتم
|
مقام هشتم
|
مقام نهم
|
مقام دهم
|
57
|
یونس سرمستی
|
رضا اطری
|
محمد طهماسبی زاده
|
امید جلالی بهار
|
خیرالله قهرمانی
|
فرهاد جلائی
|
مجید داستان
|
علیرضا سرلک
|
احمد نجفی
|
امین نوری
|
آذربایجان شرقی
|
مازندران
|
گلستان
|
البرز
|
کرمانشاه
|
تهران
|
توابع
|
لرستان
|
خراسان ش
|
همدان
|
61
|
ایمان صادقی
|
محمد ملکی
|
پیمان بیابانی
|
بهزاد بهروزی راد
|
حسن مراد قلی
|
دانیال حجتی
|
مرتضی فرزین فر
|
محمد رضا فرمانی
|
داریوش حضرت قلی زاده
|
شهرود قاسمپور
|
مازندران
|
آذربایجان شرقی
|
تهران
|
کرمانشاه
|
توابع
|
گلستان
|
همدان
|
البرز
|
خراسان ش
|
آدربایجان
شرقی
|
65
|
محمد مهدی یگانه جعفری
|
مصطفی آقاجانی
|
نوید زنگنه
|
آرمان خاکساری
|
حسین مصطفائی
|
رضا براتی
|
مرتضی قیاسی
|
میلاد طهماسبی زاده
|
مرتضی قلعه شاهینی
|
یوسف کامرانی شایسته
|
مازندران
|
تهران
|
توابع
|
البرز
|
آذربایجان شرقی
|
خراسان ش
|
لرستان
|
گلستان
|
کرمانشاه
|
همدان
|
70
|
حامد رشیدی
|
اصغر جبلی
|
فرزاد کولیوند
|
محمد رضا سرگو
|
مرتضی گودرزی
|
آرش ربیعی
|
رضا سیف
|
محسن مصطفائی
|
امیر حسین لرستانی
|
حسن بیرانوند
|
کرمانشاه
|
گلستان
|
تهران
|
البرز
|
مازندران
|
همدان
|
توابع
|
آذربایجان شرقی
|
توابع
|
لرستان
|
74
|
پیمان یاراحمدی
|
رضا افضلی
|
حمید رضا زرین پیکر
|
علیرضا قاسمی
|
حسین الیاسی
|
هادی سرباز زاده
|
محسن اکبری
|
جمال خدا بنده لو
|
عباس کاویان
|
علی شاه پسندی
|
لرستان
|
کرمانشاه
|
توابع
|
تهران
|
مازندران
|
آدربایجان شرقی
|
البرز
|
همدان
|
گلستان
|
خراسان ش
|
86
|
مجتبی گلیج
|
علیرضا کریمی
|
وحید شاه محمدی
|
حامد عاشق حسینی
|
مسعود حیدریان
|
رضا بیات
|
امین قلی زاده
|
مصطفی قیاسی
|
محمد علی ایمانی
|
حسین رایجی
|
مازندران
|
البرز
|
همدان
|
توابع
|
کرمانشاه
|
تهران
|
خراسان ش
|
لرستان
|
آذربایجان شرقی
|
گلستان
|
97
|
امیر محمدی
|
جمال میرزائی
|
حسن رحیمی
|
حسن رمضانیان
|
حسین شهبازی
|
الیاس بختیاری
|
روزبه محبی
|
مرتضی مرادی
|
اصغر عبدالملکی
|
سینا ستاریان
|
خراسان ش
|
همدان
|
تهران
|
مازندران
|
توابع
|
البرز
|
کرمانشاه
|
لرستان
|
البرز
|
آذربایجان شرقی
|
125
|
محمدرضا آذرشکیب
|
یدالله محبی
|
جابر صادق زاده
|
علیرضا گرزبر
|
اشکان مردانی
|
صابر کولیوند
|
امیر رضا حیرتی وند
|
مهدی گنبدانی
|
عباس نیستانی
|
حسین رایجی
|
تهران
|
کرمانشاه
|
مازندران
|
توابع
|
لرستان
|
البرز
|
آذربایجان شرقی
|
همدان
|
خراسان ش
|
گلستان
|
مقام تیمی
|
اول
|
دوم
|
سوم
|
چهارم
|
پنجم
|
ششم
|
هفتم
|
هشتم
|
نهم
|
دهم
|
مازندران
|
کرمانشاه
|
تهران
|
البرز
|
توابع
|
لرستان
|
آذربایجان شرقی
|
همدان
|
گلستان
|
خراسان ش
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است.